Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2019
Laptop/Tablet, HP Pavilion 11x2 Notebook PC, snr.5CD41148VR, 4GB RAM, Intel Celeron N2920 1,86GHz, repor, med laddare (tejpad sladd)
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S8+, modellnr.SM-G955F, imei:359122085567815, 64GB, repor på baksidan, med laddare och hörlurar, i originalkartong
Mobiltelefon, Apple iPhone 7 Plus Red, 128GB, modellnr.A1784, imei:353809089420852, lösenkodslåst, repor, sprucket skärmskydd, med laddare, i originalkartong
Laptop/Tablet, Intel Lamina, modellnr.T-1010B, snr.CNO15B050000450/CNO15B05000299, lösenordslåst, med laddare
Målning, olija på pannå, Sven-Erik Johansson (1925- ), signerad, daterad 1966, 24x26cm, i ram (bortskavd färg)
Fritid Sport
Överlevnadskniv, Fällkniven, A1 LAM.VG10, total längd: 28cm, bruksslitage, i fodral. Ej med på visning.
Kulspetspenna, Parker Sonnet, silverpläterad, detaljer pläterade i guld, i ask och ytterkartong
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani, herrur, stål, quartz, 42mm, datum, kronograf (återställer ej korrekt), mineralglas, stållänk, viklås, repor
Certina, DS Podium, boettnr.536.7129.12.66, RKN-BC-17795*C, herrur, titan, quartz (går ej), datum, kronograf, safirglas, titanlänk, viklås, repor
Klockor Raymond Weil
Raymond Weil, boettnr.5391, snr.V344230, damur, 28mm, stål, quartz, datum, safirglas, glasring med stenar, stållänk, viklås, i box
Certina, New Art, boettnr.582L108 5237049, herrur, stål, automatiskt, datum, repigt plastglas, slitet läderband, i ask