1061 - 1080 av 1 935
1...535455...97 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2019

Klubbad för

Figurin Hummel Goebel, Flicka på Staket, H: 10,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake Ängel med speldosa Goebel W Germany, H: 17cm, låt Stilla Natt

75 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Hummel Goebel, Flicka på Staket, H: 10cm

25 kr

Utrop: 100 kr

Kruka på fötter, Rörstrand, nr 611, Ø19,5cm, handmålad dekor

250 kr

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr Fender, California Series, Senoran SCE Lake Placid Blue, serienr: CSB 09006078, med mikrofon, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Fishman Acustic Performance Pro, modell: Aco-Amp, 2 -kanaler, serienr: 1871, strömkabel. Ej med på visning.

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Akustisk gitarr Samick, modell LC-015, serienr: 9506082098, saknar en sträng, en sträng skadad, lackskador, i mjukt fodral med skador

250 kr

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr Levin School, saknar strängar, torrsprickor, i mjukt fodral som inte passar

150 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Charvel, serienr: COC1100816, made in China, lackskador, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Akustisk gitarr J&D Brothers C-36s, LC-5 EQ, med mikrofon, kablage, i mjukt fodral

250 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Yamaha ERG 121, serienr: 01005062, med svajarm, i mjukt fodral

200 kr

Utrop: 400 kr

Karaff Riedel Amadeo Black Tie, kristall, H: 35cm, i box

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Fritid Övrigt

Kikare Steiner Germany, Wildlife Pro 8x30, serienr: 1500609047, med rem i väska

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Herru Rolex Submariner, Ø40mm, guld/stål, datum, automat, Ref 16613, serienr: P770309, länk stål/guld refnr: 93253, med extra länkbitar, chronometer cert 2001, service/garantisedel Krons Ur 2017-12-10, i box med ytterkartong

62 000 kr

Utrop: 68 000 kr

Halskedja Venezia 18K 4,6g 42cm

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Tavla, olja på duk, Frans Wilhelm Odelmark f. 1849, 60x42cm (78x59cm), skadad duk

850 kr

Utrop: 1 500 kr

Tavla, olja på duk, Frans Wilhelm Odelmark f. 1849, 68x48cm (87x68cm), litet hål i duken

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Färgserigrafi, Olle Baertling (1911-1981), 35,5x13cm, numrerad, signerad, daterad

10 600 kr

Utrop: 6 000 kr

Färgserigrafi, Olle Baertling (1911-1981), 39x19cm, numrerad, signerad, daterad

5 900 kr

Utrop: 4 000 kr

Färgserigrafi, Olle Baertling (1911-1981), 28x58cm, signerad, ingen synlig numrering

4 600 kr

Utrop: 3 000 kr