1041 - 1060 av 1 935
1...525354...97 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 januari 2019

Klubbad för

Skål Orrefors Corona, H: 8,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake/Ljuslykta Orrefors, H: 6,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Sea Glasbruk, Ø14cm, H: 10cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta Kosta Boda, H: 8,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

RIng 18K 1,3g, skev

Utrop: 425 kr

Pärlcollier med odlade pärlor caØ8mm, metallås, 41cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Dopsked S830 26,7g 145mm

Utrop: 100 kr

Sked Hans och Greta S830 26,6g 137mm

Utrop: 100 kr

Punchkopp S830 28,4g, bucklor

Utrop: 125 kr

Högtalare JBL Clip +, bluetooth, i ask med strömsladd och manual

100 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Golfbollar Ben Hogan Apex Tour, 12st i askar

50 kr

Utrop: 300 kr

Bryggare Dualit, modell: 84015, typ, CF26, serienr: 2002.01, med strömsladd. Ej med på visning.

125 kr

Utrop: 500 kr

Vas Orrefors Graal, Edward Hald, H: 14cm

2 200 kr

Utrop: 2 100 kr

Vas Orrefor Tusen Fönster, H: 19cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Vas Kosta Boda, graverad botten, H: 18,5cm

50 kr

Utrop: 200 kr

Tavla Rolf Dalin, olja på papp, 55x44,5cm inklusive ram

300 kr

Utrop: 500 kr

Figurin Hummel Goebel, Pojke på Staket, H: 10cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Hummel Goebel, Flicka med Ryggsäck, H: 11,5cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Hummel Goebel, Flicka vid Staket med svanar, H: 12cm

50 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Hummel Goebel, Pojke med ryggsäck, H: 10cm

50 kr

Utrop: 100 kr