Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2018
Vas, Goebel, Rosina Wachtmester, "Amici Della Luna", höjd: 24,5cm, målat glas, litet nagg
Mobiltelefon, Apple, iPhone 8 Plus, 64GB, imei: 3567710824475604, spricka i skärm
Mobiltelefon, Apple, iPhone 6, A1586, 16GB, imei: 352061066512167, fuktskadad skärm
Smartwatch, Samsung Gear S3 Classic, modellnr: SM-R770NZSANEE, snr: R5AHC0DL0DJ, extra läderband, docka, sladd saknas, i box
Mobiltelefon, Sony Xperia, F3111, Lime Gold, snr: RQ3000JU0A, stötskador, nagg, i kartong, laddare
Surfplatta, Samsung Galaxy TAB A6, SM-T585, snr: R52JC0BNK1B, imei: 353316094759365, med laddare i kartong
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab A6, SM-T585, imei: 353316094758177, laddare, i kartong
Laptop, Acer Asipre, E15 E5-573-C88H, intel inside, 8GB, i kartong med kablar, lösenord Roger
Mobiltelefon, Samsung S8+, 64GB, modell SM-G955F, imei: 359122081191883, Orchid Gray, i kartong