Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2018
Systemkamera, Canon EOS 1000D, snr: 0730259988, Objektiv Canon 18-55mm snr: 4542574674, med laddare, manualer, i väska
Digitalkamera, Nikon D3100, snr: 7796004, Objektiv Nikon DX AF-Nikkor 18-55mm 1:3,5-5,6GII ED, snr: 5144259, med laddare i väska
Bang & Olufsen, B&O Play A8, modell 2959, snr: 24090154, i kartong Ej med på visning.
Golvlampa, Nemo Lighting, design av Hannes Wettstein, "Thuban", snr: NE101705, 152cm, strömsladd, liten skadad vid fästet, dimmer, med lampa Ej med på visning.
Projektor, Optama EX3300, snr: Q89Z939AAAAAC0207, i väska, strömkabel, fjärrkontroll, manaler
Tavla, Litografi, Beverloo Corneille, signerad -95 och numrerad 102/250, 79 x 67cm inklusiver ram
Tavla, Litografi, Beverloo Corneille, signerad -91 och numrerad 238/250, 83 x 72cm inklusive ram
Tavla, akryl på papper, Jan Andersson (1955-), "Indran", signerad, 52,5 x 42,5cm, nagg på ram