941 - 960 av 1 946
1...474849...98 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2018

Klubbad för

Bordsskedar, 6st, stål, repiga

Utrop: 50 kr

Bordsgafflar, Leif Mannerström, stål, 7st, slitna, 20cm

Utrop: 75 kr

Bordsknivar, Leif Mannerström, stål, 8st, 21,5cm, slitna

Utrop: 75 kr

Whiskeyglas, 4st, höjd: 8,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Whiskeyglas, 4st, höjd: 8,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål, blått glas, Ø26cm, repig

Utrop: 125 kr

Brödrost, Dualit, Classic, två fack, rostfritt stål, bruksslitage. Ej med på visning.

900 kr

Utrop: 250 kr

Skål, Orrefors, Sofiero, signerad Gunnar Syren, Ø24cm, graverad "I Rikets Tjänst", i trälåda

550 kr

Utrop: 700 kr

Skål Kosta Boda design Ann Ehrner modell Atoll Hurricane röd Ø11cm

Utrop: 75 kr

Ljuslyktor, Orrefors, 2st

100 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, design Jan Johansson, modell Mayflower, höjd: 8cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, glas, höjd: 2,5-7cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Emporio Armani

Armbandsur, Emporio Armani, Ceramica, quartz, 45mm, kronograf, datum, safirglas, länk 21cm, refnr: AR-1474, snr: 111307, går ej, i box

500 kr

Utrop: 600 kr

Louis Vuitton, plånbok, Pf. Clemence, monogram, nr: M64302, 19,5 x 9cm , dustbag, kvitto

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Ring 14K 13,9g med diamanter, skadade, skev

Utrop: 3 300 kr

Laptop, Apple, MacBook Pro, i7, 2,2GHz, snr: C02pXPzcg8WN, strömsladd, i kartong

8 300 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 23K 70,3g skadat

Utrop: 27 000 kr

Figurin, Goebel Rosina Wachtmester, katt "Tina", porslin, höjd: 16cm

Utrop: 300 kr

Figurin, Goebel Rosina Wachtmester, katt "Luca", porslin, höjd: 16cm

Utrop: 300 kr

Figurin, Goebel Rosina Wachtmester, katt "Vezio", porslin, höjd: 19cm

Utrop: 375 kr