Tallrik, Mateus Basic, blå, Ø25cm, bruksslitage
Utrop: 100 kr
Tallrik, Mateus Basic, blå, Ø21cm, bruksslitage
Utrop: 75 kr
Dopsked S800 29,5g graverad
Utrop: 125 kr
Champagneglas, 4 st, en naggad, höjd: 23cm
Champagneglas, 4 st, höjd: 23cm
Fat, Jacob Ängman, Brons, 12 x 11,5cm, daterad 1901
Utrop: 800 kr
Salt & Pepparkar, Rörstrand "Picknick" Marianne Westman, litet nagg
Utrop: 600 kr
Soppskedar, Robert Welch, Comet, 20cm, stål, 6st, i kartong
Utrop: 250 kr
Bordsgafflar, Robert Welch, Jupiter, 20,5cm, 6st i kartong
Skulptur, Strömbergshyttan, 15cm, signerad, nr: 3226Sg
Skulptur, Strömbergshyttan, 13cm, signerad
Skulptur, Strömbergshyttan, 27cm, signerad, nr: 3226XC
Rödvinsglas, 4st, höjd 19,5cm
Tallrik, Mateus Basic, blå Ø21cm
Tallrik, Mateus Basic, blå Ø25cm
Tisdag 18 dec 2018