921 - 940 av 1 946
1...464748...98 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2018

Klubbad för

Tallrik, Mateus Basic, blå, Ø25cm, bruksslitage

75 kr

Utrop: 100 kr

Tallrik, Mateus Basic, blå, Ø21cm, bruksslitage

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

Dopsked S800 29,5g graverad

Utrop: 125 kr

Champagneglas, 4 st, en naggad, höjd: 23cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Champagneglas, 4 st, höjd: 23cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Fat, Jacob Ängman, Brons, 12 x 11,5cm, daterad 1901

Utrop: 800 kr

Salt & Pepparkar, Rörstrand "Picknick" Marianne Westman, litet nagg

Utrop: 600 kr

Soppskedar, Robert Welch, Comet, 20cm, stål, 6st, i kartong

Utrop: 250 kr

Bordsgafflar, Robert Welch, Jupiter, 20,5cm, 6st i kartong

Utrop: 250 kr

Utrop: 250 kr

Skulptur, Strömbergshyttan, 15cm, signerad, nr: 3226Sg

50 kr

Utrop: 75 kr

Skulptur, Strömbergshyttan, 13cm, signerad

50 kr

Utrop: 75 kr

Skulptur, Strömbergshyttan, 27cm, signerad, nr: 3226XC

100 kr

Utrop: 125 kr

Rödvinsglas, 4st, höjd 19,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Rödvinsglas, 4st, höjd 19,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Tallrik, Mateus Basic, blå Ø21cm

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

Tallrik, Mateus Basic, blå Ø25cm

75 kr

Utrop: 100 kr