901 - 920 av 1 946
1...454647...98 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2018

Klubbad för

Brosch S835 8g 5cm med stenar och pärlor

75 kr

Utrop: 50 kr

Kruka, Bing & Gröndahl Danmark, nr 669, höjd: 15cm Ø18 porslin, målad dekor

200 kr

Utrop: 250 kr

Kruka, Bing & Gröndahl, Danmark, nr 668, höjd: 11,5cm Ø14cm porslin, målad dekor

125 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Martiniglas, Schott Zweisel, höjd 16cm, 5st, en med nagg

275 kr

Utrop: 150 kr

Tallrikar, Cameo China, porslin, 19 x 19cm, 4st

200 kr

Utrop: 250 kr

Miniatyrskål, Kosta Boda, U. H . Vallien, Caramba, nr: 58736, signerad, h: 5cm Ø6,5cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Kökskniv, Global Cromova 18, Yoshikin Japan, GS-5, stål, 25,7cm, slitet blad

400 kr

Utrop: 500 kr

Kökskniv, Global, Cromova 18, Yoshikin Japab, GS-11, 26,4cm, avbruten spets, sliten

250 kr

Utrop: 200 kr

Korkskruv/Vinöppnare, Alessi, Anna G, vinröd, höjd: 24,5cm

325 kr

Utrop: 150 kr

Julstjärna, "Plexistar" by Guide Gunilla, Interiör Design, klar Ø33cm, 2st glödlampor, bruksslitage, i kartong

500 kr

Utrop: 600 kr

Tallrik, Mateus Basic, blå, Ø31cm, bruksslitage

125 kr

Utrop: 125 kr

Tallrik, Mateus Basic, blå, Ø31cm, bruksslitage, naggad

75 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Tallrik, Mateus Basic, blå, Ø25cm, bruksslitage

75 kr

Utrop: 100 kr

Tallrik, Mateus Basic, blå, Ø25cm, sliten, nagg

25 kr

Utrop: 50 kr