Avslutad | Aficionado – Torsdag 6 december 2018
Mynt Svenska mynt
MYNT, 21,6K guld, 5 Kronor, 1901, Oscar II, kvalité ca 01, diameter 16 mm, vikt 2,2 g.
Mynt Utländska mynt
MYNT, brons, Sestertie, 238- 244, Gordianus III, Zeus, kvalité ca 1, diameter 29 mm, vikt 16,4 g.
ASK, ben, etsning av tärningar och spelkort, 6 tärningar invändigt, askens storlek 9 x 5 cm, tärningarnas storlek 2 x 2 cm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, vintage -94, mynt,sedelar, 3 kreditkort,12x11,5, skada i sedelfack.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, porte documents voyage, monogram canvas, 40x30x5, defekt drakedja innefack.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, serviette, svart epi, vintage -97, 38x28x7, slitage i innerfack.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, keepall 55, monogram canvas, vintage -82, adresstagg, lås, 55x28x25cm, nyckel saknas.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, keepall 60, monogram canvas, vintage, adresstagg, lås, ej nyckel, 60x33x26.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 0M, 58 15, svarta bågar, svarta glas, etui, cert, ytterkartong.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Florin, svart taiga läder, sedel, 6 kreditkort, 12x10.
PORTFÖLJ/PORTFOLIO, PRADA, svart läder, dragkedja bytt ej orginal, 40x30, kod:74, slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, plånbok/agendaskydd, svart präglat läder, Kongo, 5 kreditkort.
PORTFOLIO, MULBERRY, Oak, brunt läder, mässingsfäragde detaljer, 35x26x3cm, dustbag.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, svart fläta läder, svarta metalldetaljer, crossbody, 26x27cm, dustbag.
Accessoarer Övrigt
KORTHÅLLARE, PERIDOT COLLECTION, brunt läder, 16st kontokortsfack, 2 ID-fack, 21x11cm,