421 - 440 av 1 452
1...212223...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018

Klubbad för

Fickur Rockford Watch Co , 17 jewels, tjugoårs-double, skruvad bakboett, verknr 659485, Ø54,5mm, liten sekundvisare

600 kr

Utrop: 750 kr

GEORG JENSEN, Daisy, Ring i förgyllt silver med emalj S925 4,4g Ø17½ stämplar

500 kr

Utrop: 375 kr

GEORG JENSEN, Daisy, Hänge / brosch i silver med rosa emalj S925 16,4g 4,5cm stämplar

850 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Nixon kronograf, quartz, double, "never be late", The Sentry Chrono, Ø42mm, länk 16,5cm

Utrop: 850 kr

OLE LYNGGAARD, Hänge / brosch Ankare 14K 9,5g 4,5cm stämplar

Utrop: 4 500 kr

PANDORA, Armband i silver S925 14g 20cm

275 kr

Utrop: 250 kr

PANDORA, Armband i silver S925 13,2g 18cm

200 kr

Utrop: 200 kr

PANDORA, Ring i silver med gulddetaljer S925 7,8g Ø20

700 kr

Utrop: 300 kr

PANDORA, Berlock i silver med gulddetaljer S925 4,5g

250 kr

Utrop: 125 kr

PANDORA, Berlock i silver med gulddetaljer S925 2,9g

150 kr

Utrop: 75 kr

PANDORA, Berlock i silver med gulddetaljer S925 2,2g öppningsbar

100 kr

Utrop: 75 kr

PANDORA, Berlock i silver med gulddetaljer S925 2,6g öppningsbar

125 kr

Utrop: 75 kr

PANDORA, Berlock i silver med gulddetaljer S925 2,1g öppningsbar

100 kr

Utrop: 75 kr

PANDORA, Berlock i silver med stenar S925 2,5g

125 kr

Utrop: 75 kr

PANDORA, Berlock i silver S925 4,2g

125 kr

Utrop: 125 kr

PANDORA, Berlock i silver S925 3,4g

175 kr

Utrop: 100 kr

PANDORA, Berlock i silver S925 4,9g

125 kr

Utrop: 125 kr

PANDORA, Berlock i silver S925 2,7g

100 kr

Utrop: 75 kr

PANDORA, Berlock i silver S925 2,9g

200 kr

Utrop: 75 kr

PANDORA, Berlock i silver S925 3,9g

75 kr

Utrop: 100 kr