Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018
Ring med diamanter briljant och baugettslipade 1xca0,16, 6xca0,10ct och små diamanter (några skadade) 18K 28,0g Ø20
Bärbar dator ASUS X540Y, sonicmaster, amd dual core E1 7010 1,6ghz, 15", 4gb, 500gb Hdd , win 10, med strömenhet, lösenord patrikeleonore01
Brainstorm Play Bertil Vallien, signerad 7520028 Kosta Boda limited 55/60 B. Vallien, glasskulptur med träram
Akustisk gitarr Crafter med mikrofon, modell DE-7, ett par mindre skönhetsfel, i mjukt fodral
Rolex Cellini 18K brv 80,3g, manuell,uret 30x30mm, integrerad länk Ø16,5-17cm, några mindre fläckar i kanten på urtavlan, låset stämplat Royal 750 18K samt ytterligare en stämpel