Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018
Klubbad för
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S8, modell: SM-G950F, 64GB, IMEI: 358793089084162/01, kod: 9681, med laddare och fodral
Väska, Kate Spade, modell: Cobble Hill Marsala, nr W100 0815, smutsig insida, med dustbag
Väska Louis Vuitton, modell: Keepall Bandoulière 55 monogram, djup: 24cm, bredd: 55cm, höjd: 31cm, med hänglås, dustbag, kartong och papperskasse
Färglitografi, Peter Freudenthal (1938-), nr: 234/275, signerad och daterad 1978, mått inkl. glas och ram 50,5cm X 65,5cm