Parti silver 112,9g, defekt och graverat
Utrop: 425 kr
Hänge 18K 2,5g, med stenar
Utrop: 1 100 kr
Örhängen 1 par, 18K 1,4g
Utrop: 700 kr
Tändare, Cartier snr: 73369, stötskador och repor
Örhängen 1 par, 18K 1,5g, med diamanter 2xca0,14ct
Utrop: 1 600 kr
Pärlcollier 47,5cm med silverlås, odlade saltvattenpärlor 6,7-7,3mm
Utrop: 500 kr
Ring 18K vitguld 4,3g Ø18½, med diamanter 7xca0,02ct, 6xca0,01ct
Utrop: 2 200 kr
Ring S925 6,3g Ø16½
Utrop: 150 kr
Ring S925 14,1g Ø17¾, med sten
Utrop: 250 kr
Ring S925 6,1g, skev, med stenar
Utrop: 50 kr
Örhängen 1 par, S925 1,2g, förgyllt
Örhängen 1 par, S925 8,0g
Utrop: 200 kr
Hänge S925 3,0g
Utrop: 75 kr
Minnesmynt 9st, S925 144,0g, i plastetuier ( nom. värde à 100kr)
Halsband 18K vitguld 1,7g 41,0cm/45,8cm
Utrop: 600 kr
Parti guld 18K 3,9g, defekt och graveratq
Utrop: 1 200 kr
Ring 14K 3,2g Ø17¼, med sten
Halsband 14K vitguld 1,1g 45,0cm
Utrop: 275 kr
Halsband Pansar 18K vitguld 2,6g 41,8cm
Utrop: 850 kr
Ring 18K vitguld 8,6g Ø16¾, med diamanter 54xca0,01-0,02ct
Utrop: 5 300 kr
Måndag 30 apr 2018