601 - 620 av 969
1...303132...49 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018

Klubbad för

Halsband Pansar 18K 4,2g 51cm, små skador i länken

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 0,5g, kors

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 25,7g, defekt, graverat

Utrop: 8 000 kr

Halsband doserad Bismarck 18K 32,6g 48,5cm, skadat lås

Utrop: 10 000 kr

Halsband Kejsar 18K 35,1g 50,5cm

9 600 kr

Utrop: 11 600 kr

Collier 18K 15,9g, skadat, med stenar

Utrop: 4 800 kr

Armring 21K 19,7g, skadad, skev

Omega, Seamaster, De Ville, herrur, 34mm, stål, automat, datum, repigt plexiglas, skadad urtavla, läderband ej original

3 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Boss

Hugo Boss, refnr.HB209.1.142593, snr.3.437.258, herrur, 48mm, stål, quartz, repigt mineralglas, stållänk, viklås, repor, klisterrester

Utrop: 250 kr

Elgitarr Epiphone by Gibson, trä-och lackskador, plastdetalj saknas på en switch, snr: S99124241, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Samick, lackskador, i hårt fodral

Utrop: 1 200 kr

Resonatorgitarr, Republic Tricone, snr: 061511, i hårt fodral

4 000 kr

Utrop: 4 200 kr

Elgitarr MusicMan, modell: Armada, black/gold, made in USA, snr: N00216, i hårt fodral

Utrop: 14 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Slagverk Tabla, små skador, med ringformad kudde (färgfläck på)

100 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik Musik

Hörlurar 1 par, Marshall, modell: Monitor, med sladd med inbyggd fjärrkontroll och mikrofon

250 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

Högtalare1st, JBL. bluetooth, modell: TS0011, snr: 0042067, med USB-kable och tygfodral

175 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

Hörselkåpa, Honeywell, modell: Howard Leight, sync electro digital FM radio, snr:1512C40006, utan anslutningskabel

325 kr

Utrop: 250 kr

Systemkamera digital Nikon D3000,snr:6476785, med objektiv 18-55mm 1:3,5-5,6 G II ED, snr:4535679, med laddare

Kamerahus, digitalt, Canon EOS 40 D, repig display, bruksskick, i väska

550 kr

Utrop: 700 kr

Systemkamera, digital, Nikon D90, snr:6186427, med objektiv Nikon AF Nikkor 50mm 1:1,8 D, snr: 2279348, med laddare, i väska

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr