Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018
Omega, Seamaster, De Ville, herrur, 34mm, stål, automat, datum, repigt plexiglas, skadad urtavla, läderband ej original
Klockor Boss
Hugo Boss, refnr.HB209.1.142593, snr.3.437.258, herrur, 48mm, stål, quartz, repigt mineralglas, stållänk, viklås, repor, klisterrester
Elgitarr Epiphone by Gibson, trä-och lackskador, plastdetalj saknas på en switch, snr: S99124241, i mjukt fodral
Elgitarr MusicMan, modell: Armada, black/gold, made in USA, snr: N00216, i hårt fodral
Elektronik Musik
Hörlurar 1 par, Marshall, modell: Monitor, med sladd med inbyggd fjärrkontroll och mikrofon
Elektronik Musik
Högtalare1st, JBL. bluetooth, modell: TS0011, snr: 0042067, med USB-kable och tygfodral
Elektronik Musik
Hörselkåpa, Honeywell, modell: Howard Leight, sync electro digital FM radio, snr:1512C40006, utan anslutningskabel
Systemkamera digital Nikon D3000,snr:6476785, med objektiv 18-55mm 1:3,5-5,6 G II ED, snr:4535679, med laddare