781 - 800 av 1 742
1...394041...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Elektronik Musik

2 st mikrofoner, Shure AXS 4, i mjukt fodral, repor på den ena.

Utrop: 900 kr

Elektronik Musik

Mikrofon, AKG C 460 B, med kapsel AKG CK 1 (defekt skruvfäste). I mjukt Shure-fodral.

Utrop: 600 kr

Halskedja, Bismarck, 18K, 7,8g, en låsögla saknas.

Utrop: 2 400 kr

Armband, X-länk, 18K, 14,4g, ca 18,5cm.

Utrop: 4 700 kr

Halskedja, Figaro, 10K, 18,6g, defekt med stållagning,

Utrop: 2 700 kr

Halskedja, Pansar, 18K, 22,8g, ca 45cm.

Utrop: 7 400 kr

Kaffeskedar 11st S830, 114,8g D-A (David Andersen, Norge), 113mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, Pansar, 18K, 43,4g, ca 51,5 cm.

Utrop: 14 200 kr

Damur, Certina, fungerar ej ,sprucket glas, länk i 18K, X-länk, BRV 26,5g.

Utrop: 5 400 kr

Bordsknivar 11st Sterling S925 blad stål, Brv 787g D-A (David Andersen, Norge), 222mm

Utrop: 2 000 kr

Ring med sten, 18K, BRV 4,1g, ca Ø16,5.

Utrop: 1 100 kr

Parti 18K (Armband, Bismarck, defekt, avklippt och del av lås), 12,4g.

Utrop: 3 800 kr

Hänge, Kors, 14K, 1,3g.

Utrop: 300 kr

Bordsknivar 11st S830, 365,4g D-A (David Andersen, Norge), 175mm

Utrop: 1 500 kr

Ring, slät, 18K, 3,3g, ca Ø16,5.

Utrop: 1 500 kr

Figurin keramik "Ållebergs ryttare" Åsa Gustavsson, höjd 26cm, delvis glaserad.

75 kr

Utrop: 250 kr

Figurin keramik, Ekeby Bisonoxe, Gunnar Andersson, höjd 24 cm.

200 kr

Utrop: 400 kr

Figurin keramik, Ekeby Bisonoxe, Gunnar Andersson, höjd 9cm.

50 kr

Utrop: 75 kr

Kristallskål F & D, Lead free crystal, h 15cm, originalkartong.

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake Orrefors Corona h 6cm

25 kr

Utrop: 50 kr