Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018
Elbas, Peavey, Milestone III, snr.QDI43208, tillverkad i Kina, ytliga repor, stötskada, i mjukt fodral
Elgitarr, Texas, snr.323646, tillverkad i Kina, lackskador, stötskaor, en sträng saknas, tre skruvar saknas, i mjuktfodral
Elgitarr, Ibanez, STM1, snr.I090215973, tillverkad i Indonesien, bakplatta saknas, repor, i skadat hårt fodral
Laptop, Lenovo B590, modellnr.6274, snr.WB11515444, 8GB RAM, Intel Core i3-processor 2,30GHz, 15,6", repor på locket, med laddare, i väska
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab 4, modellnr.SM-T535, imei: 351885062096937, 16GB, Tele2, med laddare, i slitet fodral och originalkartong
Surfplatta, Apple iPad Mini, modellnr.A1432, snr.F4KK29ZVF197, 32GB, med defekt laddare, i skadat fodral
Pulsklocka, Garmin Forerunner 235, snr.4MH090788, med laddare och manualer, i originalkartong
Vas, Gustavsberg, märkt med studiohanden, målad av Britta Taubert, höjd: 21cm, krackelerad glasyr, nagg på foten
Konst Skulpturer
Skulptur, Axel Nordell (1914-1997), "Omsorg", signerad, daterad 1986, höjd: ca.12cm
Taklampa, gulmetall med prismor, plats för tre glödlampor, Ø35cm, höjd: 27cm (exklusive kedja). Ej med på visning.
Väska, Marc Jacobs, Classic Q Lil Ukita, Jet Blue, läder, nr.1974222, fläckar på foder, limmat fäste till axelrem, 28x11x25cm, i dustbag
Barnkniv S925 14,7g 115mm, Georg Jensen, modell Dronning, design Johan Rohde, blad i rostfritt stål, fyllt skaft