761 - 780 av 1 742
1...383940...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 april 2018

Klubbad för

Armband, X-länk, 18K. 15,1g, ca 20 cm.

Utrop: 5 000 kr

1 ring, 18K, med 1xca0,09ct dimanta och röda stenar, något skev/bucklig skena, 2,3g, ca Ø18,75

Utrop: 1 400 kr

Halskedja Figaro 18K 62,5cm 158,8g

Utrop: 50 000 kr

Hänge "kors" 18K repig L:ca5cm 25,2g

6 400 kr

Utrop: 7 700 kr

Armkedja i vitguld 18K med diamanter 270xca0,005ct, tot ca1,35ct 18,5cm Brv 13,8g

6 500 kr

Utrop: 7 000 kr

Armkedja i vitguld 18K med diamanter 7xca0,05ct ca19cm små repor förekommer Brv 16,9g

Utrop: 6 800 kr

Armkedja trefärgad flätad 18K 18cm 5g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Halskedja trefärgad flätad 18K 45cm 13,3g

Utrop: 4 300 kr

Ring i vitguld 18K med diamanter Ø19¾ repig/ aningen skev 4,7g

Utrop: 1 400 kr

Ring i vitguld 18K med diamanter Ø20¼ missfärgad repig 3,5g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Ankar 18K 61cm 83,8g

Utrop: 32 500 kr

Tavla Folkvisa signerad NN (Nils Nilsson), olja på duk, 80x65

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring, 18K, 1,2g, ca Ø17,75, skev.

Utrop: 375 kr

Berlockarmband, 18K, 6st berlocker, 11,9g, ca 19cm.

Utrop: 4 700 kr

Ring, 18K, med diamanter: 5 x ca 0,01ct, 1,7g, ca Ø16,75.

Utrop: 800 kr

Ring, 18K, med diamanter: 2 x ca 0,2ct, 1 x ca 0,35ct, 6,2g, ca Ø17,5.

5 100 kr

Utrop: 5 600 kr

Ring, 18K, med diamanter: 1 x ca 0,02ct och 16 x ca <0,01ct, 2,6g, Ø17.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Dessertgafflar 11st S830, 268,7g D-A (David Andersen, Norge), 148mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Elektronik Musik

Mikrofon, AKG SE300B, med kapsel AKG CK93

750 kr

Utrop: 900 kr

Elektronik Musik

Mikrofon, AKG SE300B, med kapsel AKG CK91

750 kr

Utrop: 900 kr