Parti guld 18K skador och gravyr finns 7,3g
Utrop: 2 200 kr
Parti guld 18K skador finns 10,5g
Utrop: 3 200 kr
Ring 18K med diamant 1xca0,14ct dåliga klor Ø16 1,8g
Utrop: 900 kr
Parti guld 18K skador finns 33,5g
Utrop: 10 400 kr
Ring 18K Ole Lynggaard repor finns Ø17½
Utrop: 25 kr
Fotlänk 18K vitguld skadad 28cm 5,6g
Utrop: 1 700 kr
Hänge 18K vitguld med stenar en saknas 10,2g
Utrop: 3 000 kr
Örhängen 18K ett par med stenar missfärgade 2,4g
Armband 18K skadad 19cm 1,4g
Utrop: 425 kr
Örhängen 14K ett par med stenar 1,8g
Utrop: 400 kr
Parti guld 18K skador finns 13,9g
Utrop: 4 200 kr
Ringar 14K skador finns 3,1g
Utrop: 750 kr
Ringar 18K graverade 7,3g
Parti guld 14K 1,4g
Utrop: 325 kr
Ring 18K med diamant 1xca0,02ct graverad Ø18 4,1g
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K graverad 3,0g
Halskedja 18K doserad Bismarck skador finns 5,1g
Utrop: 1 600 kr
Klocka 14K Revue graverad länk 18K skador finns Bv 19,0g
Utrop: 3 300 kr
Parti guld 18K skador finns 2,6g
Utrop: 800 kr
Örhänge 14K 0,6g
Utrop: 125 kr
Tisdag 13 mar 2018