1261 - 1280 av 1 367
1...636465...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 mars 2018

Klubbad för

Parti guld 18K skador och gravyr finns 7,3g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K skador finns 10,5g

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K med diamant 1xca0,14ct dåliga klor Ø16 1,8g

750 kr

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K skador finns 33,5g

Utrop: 10 400 kr

Ring 18K Ole Lynggaard repor finns Ø17½

2 900 kr

Utrop: 25 kr

Fotlänk 18K vitguld skadad 28cm 5,6g

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K vitguld med stenar en saknas 10,2g

Utrop: 3 000 kr

Örhängen 18K ett par med stenar missfärgade 2,4g

Utrop: 900 kr

Armband 18K skadad 19cm 1,4g

Utrop: 425 kr

Örhängen 14K ett par med stenar 1,8g

400 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K skador finns 13,9g

Utrop: 4 200 kr

Ringar 14K skador finns 3,1g

Utrop: 750 kr

Ringar 18K graverade 7,3g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 14K 1,4g

Utrop: 325 kr

Ring 18K med diamant 1xca0,02ct graverad Ø18 4,1g

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K graverad 3,0g

Utrop: 900 kr

Halskedja 18K doserad Bismarck skador finns 5,1g

Utrop: 1 600 kr

Klocka 14K Revue graverad länk 18K skador finns Bv 19,0g

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Parti guld 18K skador finns 2,6g

Utrop: 800 kr

Örhänge 14K 0,6g

Utrop: 125 kr