Örhängen 18K ett par skador finns 4,8g
Utrop: 1 500 kr
Halskedja 18K Venezia 42cm 2,7g
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K 1,7g
Utrop: 750 kr
Parit guld 18K skador och gravyr finns 66,1g
Utrop: 20 500 kr
Halskedja 18K Pansar 47cm 3,6g
Utrop: 1 400 kr
Klocka 18K skador och gravyr finns går ej 14,0g
Utrop: 3 300 kr
Ring 18K vitguld med diamant 1xca0,05ct Ø18 1,5g
Utrop: 800 kr
Parti guld 18K skador och gravyr finns 35,0g
Utrop: 10 800 kr
Ring silver 930 Stigbert repor finns Ø17½
Utrop: 50 kr
Parti silver 830- 925 skador finns 72,9g
Utrop: 300 kr
Parti guld 18K skador finns oädla bakstycken 25,5g
Utrop: 6 000 kr
Brosch 18K med pärla 3,0g
Utrop: 900 kr
Ring 18K vitguld graverad 5,2g
Utrop: 1 600 kr
Armband 18K med pärlor 18,5cm 2,5g
Sked silver 830 125mm 48,3g
Utrop: 200 kr
Örhänge 18K med pärla 1,1g
Utrop: 350 kr
Klocka Omega Seamaster 30 skador och repor missfärgad urtavla med läderband
Utrop: 600 kr
Hänge 18K skador finns 0,8g
Utrop: 250 kr
Fotlänk 18K 23,5-26cm 3,0g
Utrop: 1 200 kr
Armband 18K tvåfärgad 19CM 7,3g
Utrop: 2 800 kr
Tisdag 13 mar 2018