Halskedja 18K Pansar 36,5 2,9g
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K med sten 2,4g
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 0,3g
Utrop: 125 kr
Ring 18K med stenar Ø16¾ 3,1g
Utrop: 1 400 kr
Halskedja 18K Singapore 41,5cm 1,1g
Utrop: 425 kr
Halskedja 18K Pansar 39,5cm 1,9g
Utrop: 750 kr
Parti guld 18K skador finns 31,6g
Utrop: 9 700 kr
Halskedja 18K med sten 86cm 8,8g
Utrop: 2 800 kr
Parti guld 18K skador och gravyr 23,1g
Utrop: 7 100 kr
Klocka Athos Ur 14K länk 18K graverad tv12,8g
Utrop: 2 900 kr
Hänge 14K skador finns 0,7g
Utrop: 150 kr
Armband 18K Ankar med 4 berlocker 18,5cm 25,2g
Utrop: 9 600 kr
Parti guld 18K skador finns 21,4g
Utrop: 6 600 kr
Örhängen 18K ett par 0,6g
Utrop: 275 kr
Halskedja 18K Pansar 50cm 9,9g
Utrop: 3 800 kr
Ring 18K vitguld graverad Ø17 2,5g
Ring 18K vitguld med diamant 1xca0,05ct Ø16¾ 1,3g
Utrop: 700 kr
Halskedja 18K Pansar 46cm 2,6g
Hänge 18K repor 0,8g
Utrop: 250 kr
Ring 23K trasig 3,7g
Tisdag 13 mar 2018