Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2018
Levin, Akustisk Gitarrmod 121, nylonsträngad, snr. 389224 (1959), lackskador, krackeleringar, mjukt fodral
Alvarez, Akustisk stålsträngad Gitarr, mod. AD-70SC-N, snr. 05040098, saknar sträng, mjukt fodral
Ibanez, Akustisk, stålsträngad Gitarr mod PF15BK, snr. 5A01WS150600863, klistermärken, mjukt fodral
Elgitarr, Fernandes Vertigo, stötskador, klistermärken, saknar sträng, i kartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S7 32GB, white pearl, snr. R58J42MR84W, i kartong med laddare, fabriksåterställd
Packard Bell, Laptop, mod. Easynote TE69KB, snr. NXC2CED09340609B136600, Win 8, fabriksåterställd med laddare i väska
Playstation 4, 1TB, snr. 02-27452355-1975275 med ström och HDMI-kabel, Handkontroll saknar laddkabel