Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2018
Klubbad för
Symaskin, Singer Confidence 7465, snr. H10167E46510146 med kablar och instruktionsbok. Ej med på visning.
Musikinstrument Träblås
Tenor saxofon, Yamaha YTS-61, snr.015665, repor, små bucklor, i hårt fodral
Visa varaElektronik Övrigt
Högtalare, Harman/kardon, Onyx studio 4, snr.TL0528-FH0006914, med tillbehör i kartong. Ej med på visning.
Spelkonsoll, Sony Playstation 4, modellnr.CUH-1216B, snr.02-27452355-1953148, med handkontroll och sladdar, i kartong