541 - 560 av 1 509
1...272829...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2018

Klubbad för

Kosta Boda, Åsa Jugnelius, Läppstift H:20cm, guld, färgbortfall

175 kr

Utrop: 250 kr

Kosta Boda, Åsa Jugnelius, Nagellack H:18cm, röd, färgbortfall

150 kr

Utrop: 250 kr

Kosta Boda, Åsa Jugnelius, Nagellack H:18cm, lila (Skadad)

Utrop: 250 kr

Kosta Boda, Åsa Jugnelius, Nagellack H:18cm, röd

225 kr

Utrop: 250 kr

Kosta Boda, Åsa Jugnelius, Läppstift H: 12,5cm, röd, färgbortfall

175 kr

Utrop: 100 kr

Kosta Boda, Åsa Jugnelius, Läppstift H:12,5cm, svart, färgbortfall (Nagg)

125 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Cykel, Scott Spark 750, 27,5"

5 600 kr

Utrop: 5 400 kr

Symaskin, Singer Confidence 7465, snr. H10167E46510146 med kablar och instruktionsbok. Ej med på visning.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Träblås

Tenor saxofon, Yamaha YTS-61, snr.015665, repor, små bucklor, i hårt fodral

Högtalare, Harman/kardon, Onyx studio 4, snr.TL0528-FH0006914, med tillbehör i kartong. Ej med på visning.

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Spelkonsoll, Sony Playstation 4, modellnr.CUH-1216B, snr.02-27452355-1953148, med handkontroll och sladdar, i kartong

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Ljusstake, "Bergmansstake", Nora stad, Sandberg art center, höjd 33cm, lackskador

425 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Fiskehåv, längd 99cm, ihopfällbar. Ej med på visning.

75 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

5 Lådor med fiskedrag. Ej med på visning.

850 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Tenax, Bandido 300. Ej med på visning.

75 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Tenax, Orion AF30

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Dam, Quick SE130

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Blue fox Legacy 1000

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Shimano, Catana, CX TE spinning, 210m, i fodral. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 200 kr

Kaffekoppar 10st. med fat 12st. Royal Albert, Flower of the month series, delvis bortskavd guldfärg, höjd: 7cm, Ø14cm

425 kr

Utrop: 375 kr