501 - 520 av 1 186
1...252627...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 januari 2018

Klubbad för

Miniatyrburk med lock, Mingdynastin (1368-1644), höjd:7,5cm

300 kr

Utrop: 125 kr

Burkar med lock 2st. Mingdynastin (1368-1644), höjd: 12-13,5cm, i kartong

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Miniatyrvas, Mingdynastin (1368-1644), höjd: 6cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Miniatyrvas, Mingdynastin (1368-1644), höjd: 8cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Miniatyrskål med lock, Mingdynastin (1368-1644), höjd: 4cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Miniatyrvas, Mingdynastin (1368-1644), höjd: 5,5cm

1 300 kr

Utrop: 125 kr

Miniatyrskål med lock, Mingdynastin (1368-1644), höjd: 7,5cm, i kartong

325 kr

Utrop: 200 kr

Högtalare, Geneva, modell: S DAB+, snr.040015WH091300003029, med fot, fjärrkontroll, strömsladd och manual. Ej med på visning.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Flaska, höjd:20,5cm, nagg i botten, med skadad kork

Ljusstakar 1 par, malm, höjd: 29cm

Figurin, Royal Dux, Elefant, tidigt 1900-tal, krackelyrer, höjd: 20cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon, Samsung, Galaxy S7, modellnr.SM-G930F, imei:355230082783063, 32GB, med hörlurar och laddare, i originalkartong

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr

Soppslev S830 brv:116,3g, 44cm, med träskaft, 1810

375 kr

Utrop: 275 kr

Fickplunta S830 133,0g, höjd: 12,5cm, bucklor

1 300 kr

Utrop: 550 kr

Tändsticksask S830 16,8g, 4,5x3,5x0,5cm, bucklor, med tändstickor

250 kr

Utrop: 75 kr

Etui S830 brv:31,9g, graverat, med pipmunstycke

350 kr

Utrop: 100 kr

Pillerburk S830 20,0g, graverad

250 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 6st. S830 74,2g 120mm, Konstindustriutställning

250 kr

Utrop: 300 kr

Gaffel S830 24,8g 170mm

125 kr

Utrop: 100 kr

Bägare S830 78,5g, 1700-tal, höjd: 10cm, åldersrelaterat slitage

1 100 kr

Utrop: 750 kr