Avslutad | Pant – Tisdag 9 januari 2018
Klubbad för
Fritid Sport
Flugfiskespö, Hardy Shadow, nr.00I14GE, 9' #6, med rulle Guideline Reelmaster, i fodral
Akustisk gitarr, Akustica, modellnr.758008, repor, stötskador, med ställ, i mjukt fodral
Golvvaser 1 par, troligtvis Japanskt Imari-porslin, ca.1900, dekor med blommor och landskap, en limmad i halsen, höjd: 45,5cm
Golvvaser 1 par, sigillstämpel Guangxu (1875-1908), dekor med figurer och dikt, höjd: 46,5cm