481 - 500 av 1 186
1...242526...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 januari 2018

Klubbad för

Ring 18K 1,2g skev

Smycken Herring

Ring 18K 7g Ø20½

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 6,8g skev

Utrop: 2 100 kr

Ring 14K 1,5g med stenar skev

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,5g Hjärta

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K 11,4g skadat

Utrop: 3 400 kr

Hänge 21K 1,4g

Utrop: 600 kr

Halsband 21K 4,5g 46cm

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Ringar 2st 21K 5g skadade

Utrop: 1 600 kr

Halsband 18K 4g med integrerat hänge 42cm

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen ett par 18K 0,8g

Utrop: 350 kr

Örhängen ett par 18K 0,7g

Utrop: 300 kr

Örhängen ett par 18K 0,5g

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K 6,9g skadat graverat

Utrop: 2 100 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö, Hardy Shadow, nr.00I14GE, 9' #6, med rulle Guideline Reelmaster, i fodral

1 500 kr

Utrop: 700 kr

Akustisk gitarr, Akustica, modellnr.758008, repor, stötskador, med ställ, i mjukt fodral

150 kr

Utrop: 200 kr

Golvvaser 1 par, troligtvis Japanskt Imari-porslin, ca.1900, dekor med blommor och landskap, en limmad i halsen, höjd: 45,5cm

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Golvvaser 1 par, sigillstämpel Guangxu (1875-1908), dekor med figurer och dikt, höjd: 46,5cm

3 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Skål, Mingdynastin (1368-1644), höjd: 6,5cm, Ø14cm, i kartong

425 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Mingdynastin (1368-1644), höjd: 6,5cm, Ø14,5cm, i kartong

475 kr

Utrop: 300 kr