Avslutad | Pant – Tisdag 9 januari 2018
Klubbad för
Laptop HP Pavillion, B&O play, Intel core i5-7200U, 7th generation, Windows 10, Snr: 5cd6476ppy med laddare i kartong, lösen 0000
Apple iPhone 6S Modell: A1688, använd till Carrier, liten spricka i karmeraglaset som ej påverkar bilderna, naggade kanter, laddare ej original och fungerar inte, Imei: 353799081530
Apple iPhone 6 64GB, Modell: A1586, använd till Telenor, med laddare i kartong, små hack och repor, Imei: 355401071819743
Visa varaElektronik Telefoner
Apple iPhone 7 32GB, Modell: A1778, använd till Comviq, med laddare och adapter till hörlurar i kartong, Imei: 353841085588408