261 - 275 av 275
1...121314 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 12 september

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, SALVATORE FERRAGAMO, korthållare, svart läder, 7,5x11 cm, mönster insida, guldfärgade beslag.

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, flip flops, vit plast, guldfärgade detaljer, stl 40, skopåse, originalkartong.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Lila Pilot, Z0810U, 95 L, guldfärgade bågar, brunt glas, dustbag, etui.

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart nylon, 40x35x7 cm, mässingsfärgade beslag, extra ficka insida, justerbar axelrem.

2 200 kr

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, GUCCI, Dionysus Bag, svart läder, silverfärgad beslag, 20x13x4 cm, dustbag, kartong.

Utrop: 11 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, Iris Bag, bunrt läder, guldfärgad beslag, 24x20x11 cm, avtagbar axelrem, dustbag, kvitto från 2022.

5 600 kr

Utrop: 6 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, GUCCI, 100% siden, 84x86 cm, monogram GG, brun, ljusrosa, ask.

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, guldfärgad metall, en nyckel, nr 323, bruksslitage.

Utrop: 450 kr

VÄSKA, BURBERRYS, vintage, rött läder, rutigt mörkblått tyg, guldfärgade beslag, 47x36x27 cm, slitage.

900 kr

Utrop: 650 kr

Accessoarer Övrigt

HERMÈS, ARMBAND, lila Swift läder, paladiumpläterade beslag, 17 cm, märkt R in square, år 2014, kvittokopia, smyckespåse, ask, några få repor på beslagen. Good Condition.

Utrop: 6 300 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, RALPH LAUREN, svart läder, silverfärgade beslag, längd 80 cm, bredd 4 cm.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, svart flätat läder kort, sedlar, mynt, 19x10.5x2 cm, märkt S01756647W.

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

VÄSKA, BURBERRY, dokumentportfölj, rutigt tyg, svart läder, 39x26 cm, bruksslitage.

750 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Medium Cabas Chyc, brunt läder, guldfärgade beslag, 36x26x17 cm, märkt 279079-529258.

Utrop: 6 000 kr

VÄSKA, VALENTINO, Large Rockstud Tote Bag, svart läder, guldfärgade nitar, 37x25x19 cm, avtagbar axelrem, kvitto från 2019, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 13 000 kr