221 - 240 av 275
1...11121314 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 12 september

Klubbad för

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 100% ull, 70x168 cm, rutig, benvit, brun, beige, ett hål, en lagning.

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, guldfärgad metall, en nyckel, nr 311, bruksslitage.

425 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50. Epi blått läder, guldfärgad beslag, 50x28x22 cm, märkt MI0940, år 1990, slitage på läder, fläckar på foder, bruksslitage.

Utrop: 5 400 kr

VÄSKA, MULBERRY, Hobo Bag, brunt läder, mörkbrunt läder, guldfärgad beslag, 34x32x8 cm, märkt 788419, fläckar på foder.

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, MULBERRY, Weekend Bag, mullvadsfärgad scotchgrain, brunt läder, guldfärgad beslag, 50x30x20 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage.

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Epi svart, guldfärgad beslag, 50x30x23 cm, märkt MI 672, bruksslitage.

Utrop: 6 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, District PM Messenger Bag, Monogram Eclipse Canvas, silverfärgade beslag, 25x23x6 cm, märkt CA0260, år 2020, kvitto från 2020.

Utrop: 6 800 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Robusto Bag, svart läder, silverfärgade beslag, 40x32x9 cm, märkt RI0044, år 2004, nyckel, bruksslitage.

Utrop: 4 200 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, svart läder, silverfärgat spänne, längd 65 cm, bredd 3 cm.

Utrop: 650 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Long Wallet, vitt läder, guldfärgade beslag, 20x10 cm, märkt TH4078, år 2008, kort, mynt, sedel, bruksslitage.

Utrop: 1 000 kr

RESFODRAL, LOUIS VUITTON, brunt canvas, silverfärgad beslag, 26x15x2 cm, märkt MI0180, 2010, sedel, mynt, kort.

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, brunt läder, guldfärgad beslag, 18x9 cm, kort, mynt, sedel, bruksslitage.

Utrop: 550 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, HERMÈS, beige tyg, brunt läder, silverfärgat beslag, 15x10x5 cm, fläckar.

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, RAY BAN, Gatsby Style, 4, W0932, svarta bågar, svarta glas, putsduk, fodral.

800 kr

Utrop: 650 kr

SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, 022-S, 50 20, 140, melerade bågar, svarta glas.

Utrop: 550 kr

VÄSKA, POLO RALPH LAUREN, Weekend Bag, rutigt canvas, brunt läder, guldfärgad beslag, 48x33x22 cm, slitage på undersidan, fläckar på foder.

1 200 kr

Utrop: 850 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage, grått canvas GG, svart läder, guldfärgad beslag, 19x18 cm, dustbag, slitage på foder.

1 100 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, BURBERRY, Catherine Tote Bag, svart läder, guldfärgade beslag, 48x28x25 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

Utrop: 7 000 kr

VÄSKA, MULBERRRY, Bayswater, svart läder, guldfärgad beslag, 36x25x15 cm, dustbag, bruksslitage.

5 600 kr

Utrop: 6 000 kr

VÄSKA, LOEWE, Gate Dual Bag, svart läder, brunt läder, guldfärgad beslag, 22x23x6 cm, dustbag.

Utrop: 8 000 kr