Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2024-07-27 13:00 |
Visning startar | 2024-07-26 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 36
Varunr: 1 968 359
Smycken
Brosch
W A BOLIN, brosch, 18K guld, cabochonslipade rubiner, rosenslipade diamanter, Stockholm 1944, mått 50x65 mm, vikt 22,6 g, diamanter med nagg och skador, tennlödningar och limmrester, böjd nål.
Denna vara finns nu i vår butik Se vara i butik |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.