301 - 302 av 302
1...141516 Gå till

Avslutad | Klassiska – Lördag 13 juli

Klubbad för

BESTICKSERVIS, 24 delar, silver, modell Chippendale, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, GAB, Eskilstuna 2000-tal, totalvikt 1115,8 g, lindor.

5 000 kr

Utrop: 5 500 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 2 briljantslipade diamanter ca 0,70 ctv, ca TW/SI, vikt 1,2 g, stift, ena diamanten har en inverterad natural på rondisten i anslutning till inneslutning som når ytan., en diamant med nagg på kuletten.

Utrop: 11 000 kr