Avslutad | Allmänna – Tisdag 6 augusti
Klubbad för
PÄRLCOLLIER, doserat, odlade pärlor, lås i silver, längd 55 cm, knutet, vikt 15,1 g.
3 RINGAR, sterlingsilver/guld- och roséförgyllt, glas, bredd 3 mm/st, justerbara storlekar, totalvikt 3,9 g.
RING, förgyllt sterlingsilver, lila glassten, stl 16,75 mm, vikt 6,8 g, slitage och missfärgning.