1 - 20 av 509
123...26 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 6 augusti

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, syntetiska opaler, höjd 13 mm, vikt 0,6 g, stift.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, fjäril, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 10 mm, längd 44 cm, vikt 1,4 g.

Utrop: 225 kr

ARMBAND, gulmetall, iolit, ametist, kalcedon, bredd 10 mm, längd 17-19 cm, vikt 5,3 g.

450 kr

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, citriner, höjd 25 mm, vikt 5,5 g, stift.

1 600 kr

Utrop: 800 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 12 mm, vikt 3,2 g, stift.

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, gulmetall, glas, höjd 50 mm, vikt 9,4 g.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, ugglor, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 8 mm, vikt 1,3 g.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, lackat läder, bredd 55 mm, längd 18-20 cm, Frankrike.

Utrop: 300 kr

HÄNGE MED KEDJA, gulmetall, trä, höjd 46 mm, längd 73-77 cm, vikt 8,1 g.

Utrop: 275 kr

ARMRING, förgylld mässing, krysopras, bredd 2-8 mm, öppen, justerbar, vikt 5,6 g.

Utrop: 900 kr

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, imitationspärla, bredd 5 mm, vikt 0,6 g, stift.

150 kr

Utrop: 175 kr

RING, sterlingsilver, bärnsten, bredd 7 mm, stl 17,0 mm, vikt 1,3 g.

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, peridot, jade, nagg i en av jade-stenarna, höjd 29 mm, vikt 5,1 g, stift.

Utrop: 700 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, ametist, iolit, blå topas, peridot, citrin, karneol, granat, höjd 41 mm, längd 50 cm, vikt 10,9 g.

Utrop: 800 kr

ÖRHÄNGEN, howlit, rosenkvarts, vitmetall, höjd 60 mm, vikt 5,1 g, krokar.

Utrop: 275 kr

RING, roséförgyllt sterlingsilver, granat, ametist, bergkristall, bredd 3 mm, stl 15,75 mm, vikt 0,6 g.

225 kr

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, labradorit, månsten, höjd 11 mm, vikt 1,0 g.

Utrop: 450 kr

RING, sterlingsilver, cubic zirkoner, bredd 7 mm, stl 16,5 mm, vikt 2,3 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE, förgyllt sterlingsilver, grön onyx, pärlemor, cubic zirkoner, höjd 40 mm, vikt 8,3 g.

Utrop: 900 kr

HÄNGE MED KEDJA, roséförgyllt sterlingsilver, glas, höjd 15 mm, längd 40-45 cm, vikt 2,7 g.

Utrop: 450 kr