281 - 300 av 640
1...141516...32 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 16 april

Klubbad för

ARMBAND, "CU JEWELLERY" förgyllt sterlingsilver, längd 16-21 cm, vikt 2,6 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

CERTINA, damur, 24 mm, Cal 19-10, Serie nr. 1973141, Boett nr. 34668-1, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, defekt, ca 1951, metallänk ej orignal.

Utrop: 175 kr

CERTINA, damur, 24 mm, Cal K.F 340, Serie nr. 1811023, Boett nr. 34668-1, stål, manuell, plexiglas (skadat), liten sekundvisare, ca 1950, metallänk ej original.

Utrop: 175 kr

FATTORINI & SONS, Bradford, fickur, 55 mm, Serie nr. 565109, Boett nr. 565109, silver, ankargång, skadad urtavla, defekt, bucklor, ca 1900, fickurskedja.

300 kr

Utrop: 175 kr

FICKUR, 47 mm, Boett nr. 35531, silver, ankargång, nyckeldragare, bucklor, ca 1890.

175 kr

Utrop: 175 kr

GRANA, Sport, Boett nr. 623782, damur, 24 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, defekt, gravyr, ca 1945, metallänk ej original.

150 kr

Utrop: 175 kr

BIFORA, herrur, 32 mm, gulmetall, quartz (går ej), mineralglas, datum, månfas, läderband, ca 1990.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE, 18K guld, briljantslipad diamant ca 0,10 ctv, vikt 1,4 g.

750 kr

Utrop: 850 kr

A.G.MASCALL, Middlesbrough, fickur, 52 mm, Serie nr. 68547, Boett nr. 237, silver, ankargång, nyckeldragare, skadad urtavla, bucklor, ca 1890.

300 kr

Utrop: 175 kr

FICKUR, 49 mm, Boett nr. 12007, silver, ankargång, nyckeldragare, skadad urtavla, defekt, ca 1890.

250 kr

Utrop: 175 kr

FICKUR, "Breguet", 52 mm, Boett nr. 23614, silver, ankargång, nyckeldragare, skadad urtavla, defekt, bucklor, ca 1890.

250 kr

Utrop: 175 kr

OMEGA, fickur, 49 mm, Cal 40 6L T2 15P, Serie nr. 7226450, Boett nr. 7858754, silver (0,800), ankargång, defekt (fjäder av), bucklor, ca 1927.

950 kr

Utrop: 175 kr

ZENITH, fickur, 52 mm, Serie nr. 2253267, Boett nr. 3032193, silver (0,800), ankargång, defekt, ca 1918.

600 kr

Utrop: 175 kr

Klockor Svalan

SVALAN, Sportsman, herrur, 34 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, relumade visare, defekt, gravyr, läderband, ca 1950.

Utrop: 175 kr

FICKUR, 53 mm, Boett nr. 133521, gulmetall, ankargång, nyckeldragare, defekt, bucklor, ca 1890.

150 kr

Utrop: 175 kr

NINA RICCI, damur, 31 mm, Boett nr. 04 34 / 121, doublé, quartz (går ej), mineralglas, läderband, ca 1990, etui.

425 kr

Utrop: 200 kr

LUCERNE, hängur, 34 mm, vitmetall, manuell, kedja, ca 1975.

150 kr

Utrop: 200 kr

SEIKO, damur, 19,5 mm, Serie nr. 952929, Boett nr. 1400-0250, doublé, quartz (går ej), mineralglas, integrerad originallänk(förgyllningen skadad), ca 1989.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, "astrid&agnes", stål, justerbar längd, vikt 38,3 g.

Utrop: 125 kr

COLLIER, sterlingsilver, längd 42 cm, hängets längd ca 2,7 cm, glas, vikt 13,4 g.

175 kr

Utrop: 200 kr