621 - 640 av 640
1...303132 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 16 april

Klubbad för

COLLIER, igelkott, förgyllt sterlingsilver, höjd 10 mm, längd 41-46 cm, vikt 2,9 g.

550 kr

Utrop: 600 kr

RING, rostfritt stål, 18K guldpläterat, apatit, höjd 24 mm, justerbar.

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, rostfritt stål, 18K guldpläterat, vit agat, höjd 35 mm, stift.

225 kr

Utrop: 250 kr

HALSKEDJA, förgyllt sterlingsilver, längd 64 cm, vikt 3,8 g.

175 kr

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, barocka pärlor, stift, vikt 3,6 g.

325 kr

Utrop: 125 kr

PRYDNADSFÖREMÅL, betsat trä, smyckesställning, buddhafigur, höjd 80 cm, bredd 40 cm.

Utrop: 125 kr

BROSCH, ballerina, gulmetall, glas, strass, höjd 56 mm.

175 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, palmer, sterlingsilver, emalj, cubic zirkoner, höjd 10 mm, vikt 0,6 g, stift.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, vitmetall, emalj, strass, bredd 20 mm, längd 16-19 cm.

Utrop: 175 kr

ARMRING, rostfritt stål, guldpläterat, onyx, bredd 12 mm, öppen, justerbar.

225 kr

Utrop: 250 kr

Mynt Svenska mynt

ÅRSSET, nickel, 4 mynt, 1987 EP, exportset, förpackning från Wallins Mynthandel.

Utrop: 400 kr

HÄNGE MED KEDJA, metall, längd 82 cm, hänge mått ca 9 x 4 cm, vikt 53,3 g.

Utrop: 100 kr

Smycken Lås

LÅS, 18K guld/vitguld, 51 briljantslipade diamanter ca 0,90 ctv.ca TW-SI-P, collier, imitationspärlor ca 8,24 mm, längd 90 cm, vikt 85,0 g, några diamanter med nagg på kuletterna.

Utrop: 3 800 kr

Ädelstenar Safirer

VIT SAFIR, rundfasetterad, 2,43 ct.

475 kr

Utrop: 250 kr

PIERRE DÁRGENT, örhängen, sterlingsilver, peridot, längd 3,0 cm, stift, vikt 7,5 g.

450 kr

Utrop: 500 kr

ARMRINGAR, 3 st, silver, svarta kulor, innermått 7 cm, vikt 29,3 g.

Utrop: 350 kr

RING, silver, bergskristall, stl 15,75+ mm, vikt 8,0 g, bergskristall något lös i sin fattning samt med små nagg.

Utrop: 200 kr

HÄNGE, silver, höjd ca 40 mm, vikt 28,1 g.

Utrop: 375 kr

ARMBAND, silver, vit och brun sten, berlocker, längd 18 cm, vikt 19,6 g.

Utrop: 275 kr

RING, silver, bredd 13,9 mm, stl 17 mm, vikt 8,9 g.

Utrop: 200 kr