101 - 120 av 195
1...567...10 Gå till

Avslutad | Modekvaliten – Lördag 16 mars

Klubbad för

HERMÈS, ARMBAND, Bracelet Collier de Chien, slät röd Mississippiensis alligatorrem, guldpläterade detaljer, stl T2, handledsomkrets ca 15,5 cm, bredd 4 cm, märkt A NM 006, made in France, skyddsplast kvar på beslagen, dustbag. Excellent Condition

7 500 kr

Utrop: 8 000 kr

GUCCI, SOLGLASÖGON, Squre Sunglasses Swarovski Crystal Logo, GG0418S 001 5420 140, svarta bågar, svart glas, made in Italy, dustbag, putsduk, etui, små repor. Good Condition.

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

JACQUEMUS, VÄSKA, Le grand Chiquito, Large signature handbag, Le Papier, lila läder, guldfärgade beslag, 22x18x9, avtagbar samt justerbar axelrem, made in Italy, dustbag, några få repor. Good Condition.

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Kläder Skor

PRADA, SKOR, Slingback block heel pumps, orange läder, stl 37, klack 5 cm, extra klackar medföljer, dustbag, kartong. Excellent Condition.

Utrop: 7 500 kr

CHANEL, COLLIER, Coco CC Chain Necklace, vita imitationspärlor, guldfärgad metallkedja, svart läder, längd 88-90 cm, vikt 92 g, märkt A20 CC A, år 2020, made in France, ask. Very Good Condition.

8 800 kr

Utrop: 6 000 kr

Kläder Stövlar

GUCCI, STÖVLAR, Leather riding boots, beige, svart präglat läder, stl 37½, klack 10 cm, märkt 699416 110, made in Italy, dustbag, kartong. Excellent Condition.

Utrop: 9 000 kr

CHANEL, VÄSKA, Square Flap Bag Jewellery Chain Strap, gult quiltat lammskinn, guldfärgade beslag, olikfärgade stenar på kedjan, 17x12x6 cm, hologrammärkt 31132832, år 2021, cert, putsduk, dustbag, kartong. Very Good Condition.

47 000 kr

Utrop: 49 000 kr

CHANEL, COLLIER, CC Round Pendant Necklace, guldfärgad metall, vita imitationspärlor, längd 60-63 cm, vikt 47 g, diameter hänge 4,5 cm, märkt A17 CC A, år 2017, ask, slitage på pärlor. Good Condition.

4 200 kr

Utrop: 4 200 kr

LOUIS VUITTON, SOLGLASÖGON, Cyclone Sunglasses, svarta bågar, svart glas, strass, Z1547W 93L 155, made in Italy, dustbag, etui, kartong. Very Good Condition.

4 600 kr

Utrop: 3 800 kr

LARA BOHINC, ÖRHÄNGEN, Saturn Drop Earrings, silverfärgad metall, stift, längd 11, 5 cm, vikt 36,9 g, ask, Good Condition.

5 700 kr

Utrop: 2 700 kr

VALENTINO, VÄSKA, Valentiono Garavani Supervee Top Handle Bag, svart läder, guldfärgade beslag, 20x18x12 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, made in Italy, dustbag. Good Condition.

6 900 kr

Utrop: 7 500 kr

CHANEL, VÄSKA, Maxi Double Flap Bag, svart quiltat kaviar läder, guldfärgade beslag, 34x24x12 cm, hologrammärkt 26439003, år 2019, cert, putsduk, dustbag, originalkartong. Excellent Condition.

62 000 kr

Utrop: 63 000 kr

Accessoarer Övrigt

HERMÈS, ARMBAND, lila Swift läder, paladiumpläterade beslag, 17 cm, märkt R in square, år 2014, kvittokopia, smyckespåse, ask, några få repor på beslagen. Good Condition.

Utrop: 6 700 kr

Kläder Skor

FENDI, SANDALETT, Slide Sandals, svart, vitt tyg, canvas, stl 40, klack 7 cm, made in Italy, dustbag, kartong. Very Good Condition.

Utrop: 3 000 kr

BVLGARI, ARMBAND, Double Coiled Bracelet Serpenti, svart kalvskinn, guldpläterad metall, emalj, justerbar längd, diameter ca 6 cm, märkt GS B13 35269, made in Italy, cert, ask. Excellent Condition.

4 100 kr

Utrop: 1 900 kr

Kläder Skor

VALENTINO, STÖVLETTER, Valentino Garavani Rockstud Bodytech, röd, tyg, mocka, vita nitar, stl 40, klack 11 cm, made in Italy, kartong. Excellent Condition.

Utrop: 3 200 kr

MIUMIU, SOLGLASÖGON, SMU04W 5318 06U 5D1 140 3N, svarta bågar, svart glas, made in Italy, dustbag, etui, några få repor. Good Condition.

Utrop: 1 800 kr

MIUMIU, SOLGLASÖGON, SMU04W 5318 05X-05P 140 2N, vita bågar, svart glas, made in Italy, dustbag, etui. Good Condition.

Utrop: 1 800 kr

MIUMIU, SOLGLASÖGON, SMU 03W 5318 06X-5S0 140 3N, ljusrosa, nude, svarta bågar, svart glas, made in Italy, dustbag, etui, några få repor, Good Condition.

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

MIUMIU, SOLGLASÖGON, SMU54S 6416 ZVN 146 145 2N, guldfärgade, beige bågar, made in Italy, dustbag, etui. Good Condition.

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr