Avslutad | Modekvaliten – Lördag 16 mars
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Capucines BB, Scarlet röd, Taurillon läder, guldfärgade beslag, 26,5x17,5x10 cm, märkt AR2169, år 2019, made in France, avtagbar samt justerbar axelrem, skyddsplast kvar på en del av beslagen dustbag. Excellent Condition
Accessoarer Övrigt
VERSACE, COLLIER, Medusa Necklace, guldfärgad metall, längd 61-67 cm, vikt 22 g, bredd hänge 3 cm, cert (digitalt), made in Italy, ask, några små repor. Good Condition.
Accessoarer Övrigt
VERSACE, COLLIER, Medusa Enamel Necklace, guldfärgad metall, rosa emalj, längd 50-55 cm, vikt 23 g, bredd hänge 2,5 cm, cert (digitalt), made in Italy, ask, ytterkartong. Very good Condition.
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Pochette Métis Braided Handle, benvit, monogram empreinte läder, guldfärgade beslag, brun, svart flätad handtag, 24x18x10 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, märkt AR2109, år 2019, made in France, dustbag, en liten repa på framsidan av väskan, lätt slitage på ett hörn, små repor på låset. Good Condition.
Kläder Skor
CHANEL, SANDALETT, Baroque Heel Ankle Strap, ljusblå läder, guldfärgade beslag, stl 38½, klack 10 cm, märkt A G28795, made in Italy, extra klack medföljer, dustbag, kartong, omsulad. Good Condition.
GUCCI, VÄSKA, Dionysus Small GG Shoulder Bag, beige GG Supreme canvas, beige mocka, silverfärgade beslag, 28x17x9 cm, märkt 400249 486628, made in Italy, dustbag. Excellent Condition.
CHANEL, VÄSKA, Jumbo Flap Bag, svart quiltad kaviarläder, 30x19,5x10 cm, hologrammärkt 10692809, år 2005-2006, putsduk, kartong, lätt slitage. Good Condition.
HERMÈS, ARMBAND, Della Cavalleria Enamel Bangel, guldpläterad, flerfärgad emalj, diameter 7 cm, bredd 3,8 cm, vikt 75,5 g, märkt made in France +R, smyckespåse, ask, en liten repa på emalj, små repor på metall beslagen. Good Condition.
YVES SAINT LAURENT, VÄSKA, Cassandra Envelope Chain Wallet, svart, Graine De Poudre läder, silverfärgade beslag, 22x14x4 cm, kvitto, köpt 2023, made in Italy, skydsplast kvar på en del av beslagen, dustbag, kartong. Excellent Condition.
LOEWE, VÄSKA, Repeat Anagram T Mini Pouch, svart läder, guldfärgade beslag, 23,5x16x4 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, made in Spain. Very Good Condition.
LOEWE, CLUTCH, Repeat T leather clutch, svart läder, silverfärgade beslag, 23x18x4,5 cm, made in Spain. Excellent Condition.
Kläder Hattar
HERMÈS, HATT, Betty hat, 100% kaninfilt, beige, stl 57, jacquardvävda band och rosettdetalj. Very Good Condition.
Accessoarer Övrigt
ALEXANDER MCQUEEN, FILT, Skull Fringed Blanket, 95% ull, 4% cashmere, 1% metalliserad fiber, 140x200 cm, fransad, svart, vit, röd, silver. Excellent Condition.
Kläder Skor
BURBERRY, SKOR Arthur Story Low Top Sneakers, beige randig, ovandel i bomull och gummi samt nylon, polyester, foder i mocka och läder, stl 39, kvittokopia, made in Italy, kartong. Very Good Condition.
CHRISTIAN LOUBOUTIN, VÄSKA, Cabata Mini Woven Rattan Tote Bag, rottingdesign, svart läder, nitar, silverfärgade beslag, 24x18x8,5 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, made in Italy, dustbag. Excellent Condition.
BOTTEGA VENETA, VÄSKA, Chain Cassette Crossbody Bag, orange lammskinn, guldfärgade beslag, 26x18x8 cm, made in Italy, dustbag, en liten fläck på insidan, Very Good Condition.
HERMÈS, TALLRIK, Cheval d Orient bread and butter plate n 1, 2 st tallrikar, porslin, dekorationerna är applicerade för hand med 24 karats guldtråd, diameter 17 cm, designad av Arielle de Brichambaut, made in France, kartong. Excellent Condition.
HERMÈS, SKÅL, Mosaique au 24 Gold Cereal Bowl, en skål, porslin, dekorativ mosaik appliceras för hand med 24 karats guldplattor, diameter 17 cm, designad av Benoit Pierre Emery, made in France, kartong. Excellent Condition.
HERMÈS, VÄSKA, Herbag Travel Bag, beige canvas, läder, silverfärgade beslag, palladiumpläterat Clou de Selle lås, 50x34x22,5 cm, märkt Y TS 011 AU, år 2020, skyddsplast kvar på beslag, dustbag, papperspåse. Excellent Condition.