461 - 480 av 551
1...232425...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 5 mars

Klubbad för

RINGAR, 3 stycken, stål/förgyllt stål, olika modeller, stl ca 19 mm, vikt 37 g.

Utrop: 175 kr

RINGAR, 3 stycken, stål/förgyllt stål, olika modeller, stl ca 21-21,5, vikt 45 g.

325 kr

Utrop: 175 kr

RINGAR, 3 stycken, stål/oxiderat stål, olika modeller, stl ca 17,75-18,5, vikt 23 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

PANDORA, armring, sterlingsilver, "stl 18", innermått 6,2 x 5,2 cm, cz, vikt 11,6 g.

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt stål, glasstenar, rosenkvarts, längd 54 mm, krokar.

125 kr

Utrop: 150 kr

ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, emaljerad nyckelpiga, längd 14-16 cm, vikt 1,4 g.

75 kr

Utrop: 100 kr

COLLIER, "AROCK", 2 stycken, läder och stål, längd 50-56 cm, vikt 22,1 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

RING, sterlingsilver, bergskristall, Bengt Hallberg, Stockholm 1972, justerbar storlek, vikt 5,2 g.

225 kr

Utrop: 175 kr

RING, sterlingsilver, justerbar storlek, vikt 13,0 g.

250 kr

Utrop: 175 kr

SKULTUNA, ring, förgyllt stål, "Open Key Ring", öppen skena, stl 17,5, vikt 1,4 g.

Utrop: 200 kr

SKULTUNA, ring, förgyllt stål, "Ring Thin - Opaque Objects", bredd 2,7 mm, stl 18,5, vikt 3,2 g.

175 kr

Utrop: 200 kr

BROSCH, silver, markasiter, Ge-Kå, Stockholm, mått 60 x 37 mm, vikt 16,3 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

BROSCH/HÄNGE, silver, camé, mått 39 x 30 mm, vikt 8,6 g.

275 kr

Utrop: 200 kr

COLLIER, 3 st, ametist (ca 90 cm), bärnsten (ca 60 cm), tigeröga (ca 70 cm), totalvikt 89,0 g.

Utrop: 350 kr

SÄGEN, sterlingsilver, återvunnet porslin, "swedish grace", längd 57-67 cm, vikt 16,3 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE, 3 st, stichtit (43 mm), unakit (52 mm), mossagat (52 mm), 1 st. svart halsband i gummi, längd 45 cm.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, 2 stycken, sterlingsilver, svart glas, längd 41 - 50 cm, vikt 18,4 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, 3 stycken, sterlingsilver, glas, olika längder, vikt 12,7 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, glasbehållare med torkade blommor, höjd inklusive ögla 31 mm, längd 60 cm, vikt 6,7 g.

Utrop: 450 kr

Silver Fat

FAT, 835 silver, bredd 22 cm, längd 30 cm, höjd 5 cm, svenska importstämplar, vikt 333 g.

Utrop: 2 200 kr