Avslutad | Allmänna – Tisdag 5 mars
ARMBAND, 18K guld, pansarlänk, kistlås, säkerhetskedja, längd ca 18,5 cm, vikt 7,3 g.
HÄNGE MED KEDJA, 2 st, guldpläterat rostfritt stål, malakit, labradorit, höjd inklusive kedja 28 mm, längd 40-47 cm.
SMYCKESET, hänge med kedja (längd 39-46 cm), ring (justerbar), förgyllt stål, turkoser.
TI SENTO, hänge med kedja, sterlingsilver, delvis förgylld, cz, längd 45 cm, öppningsbar medaljong, vikt 6,9 g.
SMYCKESET, hänge med kedja, armband, gulmetall samt oxiderad metall, armband längd 16,5-21 cm, halskedja ca 80 cm, vikt 26 g.
SKÅL, silver, motiv med lekande änglar, bredd ca 22 cm, höjd ca 4 cm, svenska importstämplar, vikt 369 g.