Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023
Omega, Genéve, 18K, manuell, plexiglas, länk 18K, 34mm, gravyr, originalbox, ca 1969, bruttovikt 58g
Breitling, Superocean, Blacksteel 46, automatisk, safirglas, datum, (2000m/6600ft), 46mm, stål DLC, Refnr M17368, Serienr 7156089, gummiband, manual, cert COSC, box, extra gummiband
Accessoarer Övrigt
Collier, design Kalevala, "Lava", brons, Finland, bruttovikt 27,4g, 69,5cm, 1900-talets andra hälft
Accessoarer Övrigt
Örhängen, ett par, design Kalevala, "Lava", brons, Finland, bruttovikt 6,8g, höjd 41mm, 1900-talets andra hälft
Svenska sedlar, 1st 100kr 1961 (bruksskick), 5st 10kr 1956-1962, 2st 5kr 1956, 1963, 3st 5kr 1941, 1951-1952, 1st 10kr 1940, 1st 10kr 1968, 1st 5kr 1970 CZ, 3st 20kr
Mynt, Sverige/Norge, 21K 2,3g Ø16mm, 5-kronor, Oscar II, Sveriges och Norges konung, 1901
Mynt, Sverige/Norge, 21K 9g Ø24mm, 20-kronor, Oscar II, Sverige och Norges konung, 1878