621 - 640 av 1 860
1...313233...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023

Klubbad för

Parti guld 18K 7,6g, defekt

Utrop: 4 400 kr

Armring 18K 6,5g, defekt, bucklig

Utrop: 3 800 kr

Kedja 18K bruttovikt 8,3g 43cm, bredd 1mm, Ankar, med hänge med sten, höjd 37mm

Utrop: 5 200 kr

Örhängen, ett par, 18K 3,9g höjd 13mm

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 3,1g Ø16¼ med odlad pärla

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K 17,5g, buckligt, gravyr, defekt

Utrop: 9 900 kr

Hänge 18K 2,2g höjd 35mm med odlad pärla

Utrop: 1 800 kr

Kedja S925 11,2g 45cm, bredd 2mm, med hänge, höjd 35mm

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,7g höjd 15mm med stenar

Utrop: 600 kr

Kedja S925 8,4g 51cm, bredd 2mm, Venezia

Utrop: 225 kr

Ring 14K 3,4g Ø21, bucklig

2 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen, ett par 14K 3,2g höjd 15mm, med stenar

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband S925 9g 18,8cm, bredd 5mm, Ärtlänk

200 kr

Utrop: 250 kr

Enstensring, S925 5,3g Ø18 med plastkula

Utrop: 225 kr

Enstensring S925 bruttovikt 23,1g Ø18¾ med sten

Utrop: 850 kr

Fickur, Halda fickursfabrik, silver, Snr 6094, manuell, liten sekundvisare, bruksskick, bucklor, bruttovikt 99,4g, 50mm, ca 1900

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S925 54,8g, defekt

Utrop: 425 kr

Halskedjor, 2st, Venezia, S925 6,8g 41/43,2cm, bredd 2mm

Utrop: 200 kr

Parti silver S800 bruttovikt 139,2g, defekt

Utrop: 1 000 kr

Svenska mynt, totalt 36st, varav 5st 1kr 1890-1916, 2st 1kr 1944-1968, 1st 2kr 1960, 2st 5kr 1955, 25st 25 öre 1890-1938, 1st 25 öre 1944

425 kr

Utrop: 500 kr