Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023
Klubbad för
Fickur, Halda fickursfabrik, silver, Snr 6094, manuell, liten sekundvisare, bruksskick, bucklor, bruttovikt 99,4g, 50mm, ca 1900