941 - 960 av 2 242
1...474849...113 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2023

Klubbad för

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 10,2cm, signerad, ej nummer gravyr, färg: Mörkrosa, i mycket gott skick

275 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 10,2cm, signerad, nr: 7090907, färg: Röd, i mycket gott skick

275 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 10,2cm, signerad, nr: 7090906, färg: Röd, i mycket gott skick

300 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 10,2cm, signerad, ej nummer gravyr, färg: Orange, i mycket gott skick

300 kr

Utrop: 300 kr

Cristalleria Italia, Highballglas 5st, modell: Melodia Hb Tumbler, höjd: 14,5cm, bredd: Ø6,6cm, i mycket gott skick

850 kr

Utrop: 700 kr

Servisdelar, Tuscan Fine English Bone China, 5st koppar höjd: 6cm, 5st fat bredd: Ø12,5cm, nr:C8234, i gott skick

Utrop: 700 kr

Omega Seamaster, special edition TCDD collectors, Cal. 1020, herrur, 35mm, stål, automatisk , dag, datum, plexiglas, stållänk, refnr.1286/249, viklås, i box ej original, ca.1970-tal

5 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Omega Seamaster Professional, Chronometer, cal. 3330, herrur, 44.5mm, stål, automatisk, PIC nr. 210.30.42.50, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, viklås, refnr. 1616/749, extra länkbit , cert från 2017, piktogram, i box med ytterkartong

31 500 kr

Utrop: 24 000 kr

Serveringsfat, Royal Copenhagen, Blue fluted half lace fat, design: Arnold Krog, bredd: Ø15,5-22cm, nr: 1/552, i mycket gott skick

700 kr

Utrop: 500 kr

Skål på fot, Kosta Boda, modell: Open minds, design: Ulrica Hydman-Vallien, höjd:20cm bredd:Ø17,5cm, signerad, nr:7098824, i mycket gott skick

475 kr

Utrop: 400 kr

Skål, Kosta Boda, modell: Happy Going, design: Ulrica Hydman-Vallien, höjd: 17cm, bredd: Ø16,5cm, signerad, i mycket gott skick

300 kr

Utrop: 400 kr

Rolex, Oyster Perpetual Day-Date, Chronometer, herrur, 36mm, Refnr.18388, Serienr. 5349851, 18K, automatisk, safirglas, dag, datum, dia-index, Presidentlänk i 18K, refnr. 8485, krans och länk i briljanter, viklås, box, brv. 156,2g, ca 1993

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Marshall Valvesate s80, modell: 8240, srnr: 940625741, 50x22x66, med kablage, i använt skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

Utrop: 2 600 kr

Elgitarr, Jolana, Galaxis, tillverkad i Tjeckien 80-talet, srnr: 15009, i mjukt fodral, i mycket använt skick med flera stöt och lack skador, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Aukustisk gitarr, Levin, L40 Satin, nylonsträngad, med mjukt fodral, i gott skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar 11st, S830 150,8g, längd: 110mm

Utrop: 1 000 kr

Teskedar 14st S830 223,8g, längd: 123mm, modell: Olga

Utrop: 1 600 kr

Teskedar 7st, S830 97,9g, längd: 120mm, modell: Princess

Utrop: 700 kr

Moccaskedar 4st, S830 30,4g, längd: 90mm

Utrop: 275 kr

Dekorativ hårkam S830 7,3g, höjd: 50mm bredd: 40mm

225 kr

Utrop: 100 kr