921 - 940 av 2 242
1...464748...113 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2023

Klubbad för

Elektronik TV-apparater

Mediaspelare, Apple TV 4K, 1:a generation, 2017, modell: A1842, srnr: C0HZM2JUJ1WF, med fjärrkontroll, med strömkabel, trådlösanslutning med bluetooth, bruksslitage med smärre repor

900 kr

Utrop: 800 kr

Mobil, Samsung Galaxy S22, 2022, modell: SM-S901B/DS,128GB, srnr:R3CTA0XWGHN, IMEI:350361080300363, med laddare, skal medföljes, fabriksåterställd, i gott skick med mindre tecken på användning

3 200 kr

Utrop: 3 700 kr

Mobil, samsung Galaxy S22 Ultra, 2022, modell: SM-S908B/DS, srnr:R3CT40PTXFH, IMEI:351393982725164, med laddare, i originalförpackning, fabriksåterställd, i nyskick

4 400 kr

Utrop: 4 200 kr

Mobil, Samsung Galaxy A71, 2020, modell: SM-A715F/DS, srnr:R58NB16TW9D, IMEI: 350000026056602, med laddare, i originalförpackning, med kvitto, fabriksåterställd, i mycket gott skick

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Mobil, Apple, Iphone 13 Pro Max, 2021, 256GB, modell: A2643, srnr: FPH3WK4T01, IMEI: 354786251606634, saknar laddare, skal medföljes, färg: silver/white, fabriksåterställd, i nyskick

6 200 kr

Utrop: 5 600 kr

Mobil, Appple, Iphone 14, 2022, modell: A2882, 128GB, srnr: C6MK9G4WJ3, IMEI: 358330274378370, med laddare , i originalförpackning, skal medföljes, färg: Röd, i använt skick med repor på skärm

4 100 kr

Utrop: 4 100 kr

Smartwatch, Garmin, Forerunner 255 Music, 2022, srnr: 79L001880, med laddare, kvitto och gummiarmband, fabriksåterställd, i gott skick

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Smartwatch, Apple, serie 3, 2017, modell: A1859, 44mm, srnr: FHLVKBFJJ5X3, med gummiarmband och laddare, låst till användare, i använt skick med repor på skärm

475 kr

Utrop: 900 kr

Gaming Laptop, Lenovo, Ideapad Gaming 3, modell:16IAH7, srnr: MP29BWWL, RAM: 8GB, 512GB, NVIDIA, GeForce RTX 3050, Windows 11 Home, med strömkabel, fabriksåterställd, i mycket gott skick

3 200 kr

Utrop: 3 800 kr

Laptop, HP ProBook 640 G4, 2019, modellnr:HSN-i14C-4, srnr: 5CG9352VN8, RAM: 8GB, SSD: 256GB, med strömkabel, fabriksåterställd, i gott skick

Utrop: 5 500 kr

Kamera, Canon, PowerShot S95, 2010, srnr: 222032008901, med väska, batteriladdare och överförningskabel, 8GB SanDisk Ultra grafikkort medföljes, med kvitto, i mycket gott skick

700 kr

Utrop: 800 kr

Högtalare, JBL, Charge2, 2014, srnr: IE0040545, med laddare, i gott skick

325 kr

Utrop: 400 kr

Vas, Kosta Boda, modell: Open Minds, design: Ulrica Hydman-Vallien, höjd: 34,5cm bredd: 10,2-17cm, signerad, podium medföljes, i mycket gott skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 12cm, signerad, nr: 7090862, undersida färg: Svart, i gott skick med smärre nagg längs konstglaset

150 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 12cm, signerad, nr: 7096863, undersida färg: Guld, i mycket gott skick

350 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 12cm, signerad, nr: 8706838, undersida färg: Röd, i mycket gott skick

300 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 12cm, signerad, nr: 2091807, undersida färg: Orange, i mycket gott skick

300 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 12cm, signerad, nr: 7090563, undersida färg: Röd, i mycket gott skick

325 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 10,2cm, signerad, nr: 7041101, färg: Ljusrosa, i mycket gott skick

300 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas, Kosta Boda, modell: Makeup, design: Åsa Jungnelius, höjd: 10,2cm, signerad, nr: 2091211, färg: genomskinlig röd, i gott skick med guld färgen smått avflagnad på ena sidan

Utrop: 200 kr