1081 - 1100 av 1 414
1...545556...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2023

Klubbad för

Örhängen 18K 0,7g med odlade saltvattenspärlor Ø4mm, med udda stopp

Utrop: 500 kr

Pärlcollier med förgylltsilverlås S925 brv 20,6g 48cm, odlade sötvattenspärlor (riskornspärlor) Ø5-6mm

200 kr

Utrop: 100 kr

Pärlcollier med silverlås S925 20,2g 43,5cm, odlade sötvattenspärlor (barockpärlor) Ø6-7mm, behov av omträdning

325 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Pansar S925 60cm bredd:2mm med integrerat hänge med sten S950 Ø30mm tot brv 11,9g

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par S925 2g Ø9mm med liten sten

75 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Venezia S925 4,g 41cm bredd:1mm, med hänge S925 Ø12mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Brosch S830 6,7g höjd:55mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband S830 9,6g 18,5cm bredd:9mm

275 kr

Utrop: 250 kr

Hänge S916 4,6g höjd:23mm finsk silverstämpling

Utrop: 175 kr

Hänge S925 brv 2,3g med sten höjd: 25mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Singapore 18K brv 4,3g 42/44,5cm bredd:1mm med integrerade hängen med kristaller

Utrop: 1 800 kr

Kedja Bismarck 18K brv4,8g 42cm bredd:3mm med integrerat hänge med diamanter 14xca0,01ct

3 100 kr

Utrop: 3 700 kr

Kedja Pansar 18K 3,4g 50cm bredd:1mm defekt/lödning på länk

Utrop: 1 900 kr

Parti guld 18K brv 16,9g tvåfärgat med diamanter 0,12ct enligt gravyr, graverat/slitet

Utrop: 9 500 kr

Armband X-länk 18K 6,1g 16,5cm med berlock, defekt med brott på länken

Utrop: 3 400 kr

Kedja Pansar 18K 1,4g 42cm bredd:1mm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K brv 0,7g med odlad sötvattenspärla höjd:23mm Ø11mm

450 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K brv 1,5g höjd:10mm med plastkulor

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband 14K 0,6g trasigt

Utrop: 275 kr

Ring 9K 6,1g Ø19¼ graverad

Utrop: 1 600 kr