1061 - 1080 av 1 414
1...535455...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2023

Klubbad för

Kedja Kejsar S925 97,1g 50cm bredd:6mm, lås i oädel metall

750 kr

Utrop: 900 kr

Kedja Pansar förgylld S925 4,9g 60cm bredd:2mm

Utrop: 125 kr

Kedja S925 15,8g 72,5cm bredd:3mm

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K 8,5g trasigt/graverat

Utrop: 4 700 kr

Armband S830 26,8g 18,5cm bredd:14mm

550 kr

Utrop: 300 kr

Kedja Pansar S925 45,6g 46,5cm bredd:7mm,

Utrop: 800 kr

Hänge 11,2g med mynt 100 Kurush 22K med krans i 14K höjd:50mm bredd:39mm

Utrop: 6 400 kr

Örhängen creoler ett par 18K 2,1g Ø21mm

Utrop: 1 700 kr

Kedja Pansar 18K 3,5g 50cm bredd:2mm med defekt lås i S925

Utrop: 1 900 kr

Hänge 23K med ögla 18K 4,7g graverat

Utrop: 3 200 kr

Parti guld 18K 25,4g skadat/graverat

Utrop: 14 000 kr

Parti silver S925/S830 131,7g skadat/graverat

Utrop: 950 kr

Parti S800 brv 26,7g med camésten och medaljnål graverat/defekt

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S830 brv 10,5g med sten och markasiter höjd:55mm bredd:22mm

500 kr

Utrop: 300 kr

Armband Bismarck 18K 7,2g 19,5cm bredd:5mm med säkerhetskedja

Utrop: 5 200 kr

Armband 18K brv 5,4g 19,5cm med odlade saltvattenspärlor Ø6mm, säkerhetskedja

Utrop: 2 600 kr

Klockor Olma

Armbandsur OLMA, incabloc 17 jewels, manuell, Ø25mm, guldfärgat armband med slitage

25 kr

Utrop: 100 kr

Guldtackor 2st 1g styck 999,9 tot 2g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Guldmynt 5 Dollars - Elizabeth II Franz Kafka 0,5g 999,9 i etui

425 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver S800 100,7g förgyllda/graverade medaljer

550 kr

Utrop: 700 kr