Kedja Kejsar S925 97,1g 50cm bredd:6mm, lås i oädel metall
Utrop: 900 kr
Kedja Pansar förgylld S925 4,9g 60cm bredd:2mm
Utrop: 125 kr
Kedja S925 15,8g 72,5cm bredd:3mm
Utrop: 400 kr
Parti guld 18K 8,5g trasigt/graverat
Utrop: 4 700 kr
Armband S830 26,8g 18,5cm bredd:14mm
Utrop: 300 kr
Kedja Pansar S925 45,6g 46,5cm bredd:7mm,
Utrop: 800 kr
Hänge 11,2g med mynt 100 Kurush 22K med krans i 14K höjd:50mm bredd:39mm
Utrop: 6 400 kr
Örhängen creoler ett par 18K 2,1g Ø21mm
Utrop: 1 700 kr
Kedja Pansar 18K 3,5g 50cm bredd:2mm med defekt lås i S925
Utrop: 1 900 kr
Hänge 23K med ögla 18K 4,7g graverat
Utrop: 3 200 kr
Parti guld 18K 25,4g skadat/graverat
Utrop: 14 000 kr
Parti silver S925/S830 131,7g skadat/graverat
Utrop: 950 kr
Parti S800 brv 26,7g med camésten och medaljnål graverat/defekt
Utrop: 150 kr
Hänge S830 brv 10,5g med sten och markasiter höjd:55mm bredd:22mm
Armband Bismarck 18K 7,2g 19,5cm bredd:5mm med säkerhetskedja
Utrop: 5 200 kr
Armband 18K brv 5,4g 19,5cm med odlade saltvattenspärlor Ø6mm, säkerhetskedja
Utrop: 2 600 kr
Armbandsur OLMA, incabloc 17 jewels, manuell, Ø25mm, guldfärgat armband med slitage
Utrop: 100 kr
Guldtackor 2st 1g styck 999,9 tot 2g
Utrop: 1 400 kr
Guldmynt 5 Dollars - Elizabeth II Franz Kafka 0,5g 999,9 i etui
Utrop: 375 kr
Parti silver S800 100,7g förgyllda/graverade medaljer
Utrop: 700 kr
Tisdag 3 okt 2023