Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2023
Birger Lundquist (1910–1952) Tuschteckning daterad -43. Biljettförsäljerska. Motivets mått ca37x27cm.Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Ingrid Atterberg (1920-2008) Upsala Ekeby, Fat/uppläggningsfat med motiv av blommor, Øca38cm, mindre nagg på kant, nagg undertill. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Accessoarer Övrigt
Läsglasögon 1 par, Tom Ford TF 551304554 16 140, HMC+på basix SV 1,5 75 LA, med fodral o ask, inköpt på Synsam
Klockor LIP
Rolex Oyster Perpetual Date, Submariner (1000ft = 300 m), Chronometer, Ref 126613LN, Snr 69GK5432, herrur, 41mm, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, svart keramisk ring, Fliplocklänk, viklås, extra länk, cert 2021 Krons, box och ytterkartong