Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2023
Klubbad för
Tavla Olja på pannå med ram, signerad Nils Bäckman, motiv: Dam med cigarett, tavlans mått 70x60cm, bildmått 50x62cm, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans, Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans
Kedja Ankar 18K 2,4g längd:40,5cm bredd:1mm, med integrerat hänge, tvåfärgat, med åttkantslipad diamant ca0,005ct höjd:7mm bredd:3cm