161 - 180 av 1 019
1...8910...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2023

Klubbad för

Ljuslykta Kosta Boda, design Ann Wolff, modell: Snöboll, Ø 8,0cm, höjd 70mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Tavla Olja på pannå med ram, signerad Nils Bäckman, motiv: Dam med cigarett, tavlans mått 70x60cm, bildmått 50x62cm, Visas och hämtas på Stora Gatan 38 Västerås, Betalas på Kaplans, Medtag kvitto vid hämtning, Ej visning på Kaplans

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 3,9g, skadat

Utrop: 2 200 kr

Armring 18K brv 3,4g höjd: 50mm bredd: 60mm, bucklig

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 0,6g höjd: 20mm bredd: 8mm, skev öggla

300 kr

Utrop: 375 kr

Armband S830 80,5g längd: 19,5cm bredd: 12mm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband S925 32g längd: 19,7cm bredd: 19mm, bucklig

550 kr

Utrop: 250 kr

Kedja Figaro 18K 2,9g längd: 43cm bredd: 2mm

Utrop: 2 100 kr

Vristlänk Singapore 18K 1,1g längd: 21,5-24,5cm bredd: 1mm

700 kr

Utrop: 800 kr

Kedja Singapore 18K 4,2g, med integrerat hänge, defekt/av i hänge, missfärgad

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K brv:1,7g Ø15½, med vita stenar, skev i skena

Utrop: 700 kr

Örhängen ett par 21K 2,7g Ø17mm, creoler, något skeva

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 5,1g Ø17½, graverad

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Kedja Ankar 18K 2,4g längd:40,5cm bredd:1mm, med integrerat hänge, tvåfärgat, med åttkantslipad diamant ca0,005ct höjd:7mm bredd:3cm

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K 3,1g, graverat, skadat/skevt, saknar stopper

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K brv:0,8g höjd:30mm bredd:7mm, med vita stenar

325 kr

Utrop: 400 kr

Ring 18K vitguld 10,1g Ø17¾, graverad, repig

Utrop: 5 600 kr

Kedja Singapore 18K 1,4g längd:45,5cm bredd:1mm, defekt/av i länk

Utrop: 750 kr

Ring 18K brv:8,3g Ø18¾, med sten, skev i skena och infattning

2 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Klackring 14K 3,8g Ø20¼, graverad, skev i skena

Utrop: 1 600 kr