Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2023
Klubbad för
Armband 14K trefärgat brv:55,1g, längd:19,5cm bredd:20mm, med röda stenar, felstämplad, bucklor på baksida
Örhängen ett par 18K trefärgade 10,9g höjd:20mm bredd:10mm, med diamanter 2xca0,05ct, buckliga