501 - 520 av 1 212
1...252627...61 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 5 juni 2023

Klubbad för

Örhängen, ett par Creoler 18K, vitguld, med vita stenar, brv 1,5 g, Ø14 mm

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par 18K vitguld 1,7g, briljantslipade diamanter 2x ca 0,10ct, stift, tilverkade av Stömdahls Juveler, Stockholm

Utrop: 2 400 kr

Armband S925 14,8g, längd: ca 18 - 19 cm, bredd: 11 mm, lås av berlock med säkerhetskedja, Alyssa Smith Jewellery, London, England, 1900-talets senare hälft, smärre slitage

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge S925 3,2g, "grankotte", höjd: 28 mm (inkl. ögla), bredd: 14 mm

150 kr

Utrop: 175 kr

Brosch i silver 3,8g, med markasiter, 35 x 17 mm, importstämplad

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, 18K, "hjärta" 0,9g, Ø10 mm.

Utrop: 800 kr

Parti guld, 18K, hänge med sten (0,5g guld), brv 1,1g

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K 1,3g, hänge med defekt ögla

Utrop: 700 kr

Certina, 18K, 22 mm, kvarts - går ej, skadad urtavla, mineralglas, cal. 976.001 ETA, 6 juv, boett nr. 153.9092.68, armband Bismarck i 18K med kistlås, bruttovikt 25,8 gram.

Utrop: 12 000 kr

Parti guld 18K brv 10,2g, defekt, sten

Utrop: 5 500 kr

Ring, 18K vitguld med diamanter, 22x ca0,01ct, 1x ca 0,03ct, brv 3,1g, Ø17

Utrop: 3 000 kr

Parti silver, S830, 69,8g, 8st defekta skedar

Utrop: 450 kr

Klockor Citizen

Citizen Eco-Drive Diver's 200m, 44 mm, stål, svart urtavla, vridring, kvarts, datum, mineralglas - litet nagg, referensnummer. E168-S111501, serienummer. 7N1020092, armband i stål med viklås, bruksslitage

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Kedja Pansar S925 4,7g, längd: 75,5 cm, bredd: 1 mm, springring

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge 18K brv 1,9g, defekt pärla

Utrop: 950 kr

Klockor Festina

Festina Chronograph, 43,5 mm, stål, kvarts, datum, 24h, ref F16578/1, länk med viklås, extra länkbitar, tag.

Utrop: 850 kr

Kedja, 18K, 1,4g Pansarlänk 48 cm, springlås, Balestra.

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Kedja, Silver 925/1000, 30,8g, Pansar 46 cm

Utrop: 400 kr

Parti guld, 18K 1,0g ID-bricka.

Utrop: 550 kr

Parti silver 26,3g, tre broscher

Utrop: 175 kr