481 - 500 av 1 212
1...242526...61 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 5 juni 2023

Klubbad för

Ring 18K vitguld 2,2g Ø19¾, med diamant 1x ca 0,05ct, briljantslipad

Utrop: 1 700 kr

Kedja X-länk 18K 3,7g, skadad länk

Utrop: 2 000 kr

Kedja Ankar 18K 1,5g, längd: 51 cm, bredd: 1 mm, springring

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K brv 24,6g, fem delar, gravyr, med sten

Utrop: 12 800 kr

Ring 14K 10,0g Ø20¾, med monogram: "GBC"

Utrop: 4 100 kr

Pärlor, odlade, 50 cm, Ø6 mm, knappformade, guldlås, [JKa], brv 26,6g

Utrop: 900 kr

Certina, 14K, kvarts, damur 17 x 20 mm, safirglas, gravyr, nr: 153900865, läderband spänne metall, batteri slut

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, 22K, 24,7g, armringar, defekta.

Utrop: 15 600 kr

Parti guld, 18K 1,5g

Utrop: 850 kr

Kedja 9K 1,8g, skeva länkar

Utrop: 475 kr

Hänge 18K tvåfärgad 1,4g

Utrop: 800 kr

Enstensring 18K vitguld 2,6g Ø16¼, briljantslipad diamant 1x ca 0,72ct, enligt inskription, nästintill luppren, Atelier Ajour, Stockholm, 1961

18 600 kr

Utrop: 20 000 kr

Ring 18K brv 2,5g, blå sten - nagg, skadade klor

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K brv 6,5g, defekt

Utrop: 3 500 kr

Ring 10K tvåfärgad 5,4g Ø17¼, med diamanter 45x ca 0,01 - 0,02ct, varierande slipning, briljant/äldre slipning

2 800 kr

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 14K brv 1,7g, udda örhängen med sten

Utrop: 425 kr

Armband i silver 42,9g, djurmotiv, längd: ca 20 cm, kistlås, 1948, Göteborg

225 kr

Utrop: 275 kr

Ring 18K 4,1g, gravyr

Utrop: 2 300 kr

Parti silver S925/S830 brv 20,3g, med sten, gravyr

100 kr

Utrop: 125 kr

Collier i silver S925 33,8g, mönstrad, längd: 40 cm, bredd: 7 mm, tillverkad i Italien, importstämplad

325 kr

Utrop: 400 kr