661 - 680 av 1 075
1...333435...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023

Klubbad för

Parti silver S800 36,3g, stenar saknas, defekt

Utrop: 250 kr

Smyckset, design Theresia Hvorslev, Lidköping 1977, S925, 55,7g, Stelt collier med hänge, ett par örhängen, blomformade

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Kedja med hänge S925 7,4g 49,5-52,5cm, justerbar längd, bredd 1mm

Utrop: 200 kr

Parti silver S800 29,4g, defekt

Utrop: 225 kr

Hänge S925 2,5g höjd 27mm, design Thomas Sabo

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar, 11st, S800, 120,5g, 100mm, okänd modell

Utrop: 850 kr

Parti silver S800 65,9g, udda, slitet

375 kr

Utrop: 450 kr

Kaffeskedar, 12st, 145,2g, 110mm, modell: Rosen

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Fat, S925, 221,2g, 185mm, stämplad S.W.

Utrop: 1 700 kr

Svanskål, kristall, silver S835, stämplad Albo, längd 13,2cm, höjd 13,5cm, ca 1900-tal

Utrop: 600 kr

Parti silver S800 233,8g, slitet

Utrop: 1 600 kr

Bordsskedar, 12st, S800, 633,4g, 175mm, modell: Hallbergsmodellen Kungsholm

Utrop: 4 200 kr

Bordsgafflar, 12st, S800, 454,3g, 175mm, modell: Hallbergsmodellen Kungsholm

Utrop: 3 000 kr

Bordsknivar, 12st, S800, bruttovikt 797,2g, 202mm, modell: Hallbergsmodellen Kungsholm

Utrop: 1 800 kr

Vas, Kosta Boda, design Ulrica Hydman-Vallien, Open Minds, signerad, nr: 7041020 höjd: 25,5cm, i originalförpackning

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar, ett par, Orrefors, design Lena Bergström, "Carat", höjd 24cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Bengt Andréen (1919-2016), olja på duk, signerad Andréen, skogsmotiv, 18,5x23,5cm, rammått 37x42cm, informationsblad medföljer.Ej visning

250 kr

Utrop: 300 kr

Bengt Andréen (1919-2016), olja på duk, signerad Andréen, kustmotiv, 18,5x23,5cm, rammått 45x40cm, informationsblad medföljer.Ej visning

225 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, Lisa Larson, stengods, Gustavsberg, "Amalia", ur serien ABC flickorna, delvis glaserad och målad, höjd 17cm

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Westin, Powercast, 8'3", 40-130g, med fiskerulle, Penn, battle 4000, 6.2:1, Serienr Q3PC832XXH.Ej visning

275 kr

Utrop: 50 kr