Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023
Klubbad för
Certina, 14K, quartz, plexiglas (lite slitet), datum, armband i doublé, i originalbox (sliten), Refnr EOL 15919965
Vinglas, 4st, glas, design Wilke Adolfsson, 1900-talets slut, höjd 23,5cm, klockformad kuppa med grön dekor, signerade
Champagneglas, 2st, Kosta Boda, design Kjell Engman, "Two of us", flute, Lime man, Turquoise woman, höjd 27,9cm, i originalförpackning
Spelkonsol, Nintendo, 8-bitars, European Version, Modell: NES-PAL-001, Snr: PE028313, med strömkabel och en handkontroll