641 - 660 av 1 075
1...323334...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023

Klubbad för

Kedja 14K 3g 50cm, bredd 2mm, tvåfärgad

Utrop: 1 400 kr

Hänge 14K 1g höjd 20mm, hjärtformad, tro hopp och kärlek

Utrop: 450 kr

Klackring 18K 4,7g Ø18½, trefärgad

Utrop: 3 600 kr

Hänge 18K 1,2g höjd 32mm, med diamanter 3xca0,005-0,01ct

Utrop: 1 000 kr

Kedja 18K 10,5g 54cm, bredd 3mm

Utrop: 7 500 kr

Ring 21K 3,2g Ø19, bucklig

Utrop: 2 100 kr

Certina, 14K, quartz, plexiglas (lite slitet), datum, armband i doublé, i originalbox (sliten), Refnr EOL 15919965

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K 0,8g höjd 19mm, hjärtformat

Utrop: 700 kr

Kedja 18K 12,4g 51cm, bredd 3-5mm, doserad Bismarck

7 300 kr

Utrop: 8 800 kr

Ring 18K 4g Ø17½, graverad, mönstrad

Utrop: 2 200 kr

Collier 21K 3,4g 42-44cm, bredd 1mm, justerbar längd, med integrerade berlocker

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Collier 21K 4,5g 42-44cm, justerbar längd, bredd 1mm, med integrerade berlocker

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Vas, Iittala, "Savoy", design Alvar Aalto, klarglas, höjd 16cm, signerad

600 kr

Utrop: 550 kr

Vinglas, 4st, glas, design Wilke Adolfsson, 1900-talets slut, höjd 23,5cm, klockformad kuppa med grön dekor, signerade

Utrop: 400 kr

Champagneglas, 2st, Kosta Boda, design Kjell Engman, "Two of us", flute, Lime man, Turquoise woman, höjd 27,9cm, i originalförpackning

600 kr

Utrop: 700 kr

Spelkonsol, Nintendo, 8-bitars, European Version, Modell: NES-PAL-001, Snr: PE028313, med strömkabel och en handkontroll

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S925 20g, defekt

Utrop: 200 kr

Kedja med hänge, S925 8,3g 42-45cm, justerbar längd, bredd 1mm

Utrop: 225 kr

Sockerskål på fot, S925 69,1g, höjd 50mm

Utrop: 550 kr

Gräddkanna, S925 74,3g höjd 75mm

Utrop: 600 kr